-Klan, Klan Kurmak, İdeal Klan Kalesi ve Alanları-

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[=Klan=]

Klan, Sizin Sunucularda Girdiğiniz Gruplardır. Klanlara Girmek, PvP'nin Kapalı Olduğu Yerde Genelde PvP'yi Aktifleştirir.
Klanlar Sizi Güçlendirebilir. Eğer Üye Olmayı Bilirseniz.

Bu, Örnek Bir Minecraft Klan Simgesidir.

[=Klan Kurmak=]

Bilimum Sunucularda, Klan Kurmak Bedava İken Diğer Sunucularda Klan Kurmak 500.000 Para'dan Az Değildir.
Klan Kaleleri, Klan'ı Klan Yapan Şeydir. Zaten Klan Kurduğunuz Takdirde İlk Yapmanız Gereken Klan'ın Sığınağı-Kalesini Yapmaktır.
Eğer Oynadığınız Sunucu Gerçekçi Olmak Zorunda Değilse Sonraki Adıma Bakın. Eğer Öyle İse Lütfen Son Konuya Atlayın.

[=İdeal Klan Kalesi=]

İdeal Klan Kalesi Ve Ya Kale Tipi Sığınaklar Nasıl Olmalıdır?

Bu Kaleler ve ya Sığınaklar, Yerin Altında, Gökte, Gökyüzü'nde, Yer Yüzünde ve ya Cehennem'de Olabilir.

Örnek Resimler:

Surları Geniş Olan Klan Kaleleri, Her Zaman En İyi Klan Kaleleridir.
Eğer Kale Değilde Sığınak Var İse, En Güvenlisi Sığınaktır, Fakat Karşı Atak Olasılığı Sığınağın Ordinatlarına Göre Değişir (Yukarı-Aşağı).

[=Alanları=]

Okyanus Dibine,
Dağ İçine,
Dağ Balkonlu,
Dağdan Türemiş,
Ağaçev,
Kale,
Küre
ve eğer bilimsel isterseniz:

Etrafında Magnetize Kuantum İtici Mıknatıs Var İse, Mıknatısın Merkezindeki Bir Manyetik Küre, Bu İş İçin İdeal Olabilir. Hem, Havada Kalır.

Görünmez Not: Ardı ardına 2 Konu Açarak Günlük Konu Limitimi Tamamlayacağım.
-TehPostman

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
G.Not u sevdim :D
Yararlı bir konu ama o kale imkansız :D

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnanmıyorum. Sunucu'nun Builder'ı Kötü İş Yapıyor ve Bu Oyuncu İyi İş Başarmış Diye Ban Yiyeceğini Pek Sanmıyorum. O Kadar Adi Olamazlar.
Öyle bir durumda klandaki biri ihanet eder her yeri yıkar veya cok güclü zannedn Vipler bişi yapar bir neden bulur orayı siler cok rastladım