Yardım Kısa yoldan dağ yapmak ?

L

LifeTaker

Ziyaretçi
İsteyen kullanır isteyen kullanmaz, ayrıca mod kullanmak yasak derken blok ekleyen modlar mesela furniture kast ediyor diyelim spc yasak sen kullan boşver kim anlıcak? Madem kullanmıyacaksan hamachi sw kur we kullanırsın. Okulda kurallara uymuyonuzda bu kurallaramı uycaksınız
Peki kardeşim haklısınız uzatmayalım daha fazla. İstediğiniz modu kullanın. Ama zaten yeterli miktarda süreniz varken ne diye kurallara uymamazlık ediyorsanız .s[DOUBLEPOST=1386177283,1386177145][/DOUBLEPOST]
Pro Builder Arıyorsan
  • 5 yıllık Mc Tecrübem var ve Hunger Games Mapları Yaptım
  • Yaş 15
  • Skype = Mert Üçtepe
  • Bebeler Eklemesin
senden iyi reklamcı olur bence...

LoneAssassin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam, isteyen SPC veya WE kullansın, artık bir şey demiyorum. Burada birilerinin düşüncesini zorla değiştiremem. Sonuçta siz hileye başvurmak için her zaman bir yol buluyorsunuz. Ben burada ne kadar yazsam da sizin düşünceniz değişmeyecek.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Tamam, isteyen SPC veya WE kullansın, artık bir şey demiyorum. Burada birilerinin düşüncesini zorla değiştiremem. Sonuçta siz hileye başvurmak için her zaman bir yol buluyorsunuz. Ben burada ne kadar yazsam da sizin düşünceniz değişmeyecek.
Tamam kardeşim o zaman shader de kullanmayalım optifine de kullanmayalım NEI de TMI de kullanmayalım mod yasak ya.

LoneAssassin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeşim o zaman shader de kullanmayalım optifine de kullanmayalım NEI de TMI de kullanmayalım mod yasak ya.
Aslında ne demek istediğimi çok iyi biliyorsunuz. Ama beni haksız çıkarmak için böyle muhabbetlere giriyorsunuz. Lütfen artık ben de daha fazla uzatmak istemiyorum.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında ne demek istediğimi çok iyi biliyorsunuz. Ama beni haksız çıkarmak için böyle muhabbetlere giriyorsunuz. Lütfen artık ben de daha fazla uzatmak istemiyorum.
Biz ne zaman mod kullanacağız dedik? Suizan etmeyin durduk yere. Sadece spc gibi modlar oyuna etki etmez zaten diyorum.

LoneAssassin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz ne zaman mod kullanacağız dedik? Suizan etmeyin durduk yere. Sadece spc gibi modlar oyuna etki etmez zaten diyorum.
Size mod kullanmayın demiyorum. Minecraft'ınızda SPC kurulu olsa bile bu yarışmaya katılacağınız yapıyı yaparken kullanmayın demek istiyorum. Sonuçta bu yarışmayı yapan adam "Mod kullanmak yasak" diyor, neden burada benimle tartışmak yerine kafanıza takılan soruları YouTube'dan ona sormuyorsunuz onu da anlamış değilim.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kötü biriyim günah işlemek istiyorum yarışmayı kurallarına uymadan yapmak istiyorum varmı diyiceğin bir şey? Uzatmayalım.

LoneAssassin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kötü biriyim günah işlemek istiyorum yarışmayı kurallarına uymadan yapmak istiyorum varmı diyiceğin bir şey? Uzatmayalım.
Evet, var. Kötü biriysen o beni ilgilendirmez ama yarışmada hile kullanırsan benim hakkımı yemiş olursun.

LoneAssassin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten bende başkalarının hakkını yemek istiyorum sus artık.
Burada bahsettiğin şey bir başkasının hakkı, senin canın istiyor diye onunla oynama hakkın yok. Ayrıca ben burada tartışmayı bitirmek istiyorum ama sen gelip saygısızca yorumlar atarak yangına körükle gidiyorsun, yani bana "sus artık" deme hakkın yok.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Burada bahsettiğin şey bir başkasının hakkı, senin canın istiyor diye onunla oynama hakkın yok. Ayrıca ben burada tartışmayı bitirmek istiyorum ama sen gelip saygısızca yorumlar atarak yangına körükle gidiyorsun, yani bana "sus artık" deme hakkın yok.
Demeye hakkım yoksa ''Rapor et'' seçeneğini kullanabilirsin.

LoneAssassin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demeye hakkım yoksa ''Rapor et'' seçeneğini kullanabilirsin.
Ben burada sana bir şeyler anlatmaya çalışıyorum, fakat senin tek amacın beni haksız çıkarmak. Ama madem sen anlamak istemiyorsun, ne yapmak istiyorsan yap. Yeter ki artık şu tartışma uzamasın. Eğer seni tatmin edecekse, evet senin her şeye hakkın var; istediğin gibi hile kullanıp yarışmalarda iyi bir dereceye girebilirsin. Hatta istersen dereceye giremeyen yarışmacılarla dalga bile geçebilirsin, kısacası sen bizim kralımızsın. Biz senin için yaptığın her türlü haksızlığın karşısında susarız. Yeter ki sen mutlu ol.

Ege'nin daha önceki inşaat yarışmalarına katılmamıştım, bu yarışmaya katılmaya heves etmiştim ama kursağımda kaldı. Bundan sonra bu konuda ne yazılırsa yazılsın artık ileti atmayacağım, boşuna cevap vermeyin. Çünkü bu tartışma gereğinden fazla uzadı.

LordYapıştırıcı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet var.Ama umarım yasak değildir kod.

/br sphere ItemKodu Büyüklük
Örnek :
/br sphere 2,3 12 yaz (ELİNDE HİÇBİR EŞYA OLMAMASI LAZIM)

Bir yere sağ tıkladığında dağ oluşur.Dağı düzenlemek için ise ;

/br smooth 5 5 yaparak dağın belirlediğin bölgelerine sağ tıkla.

İyi forumlar.
Çok sağol Film için Tünel yapıyodum doğallaştırmama yardım ettiğin için Çook saol İyi Oyunlar/İyi Forumlar