Kesinlikle Kötü Bir Server

osan_44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar servere girecek kişilere söyliyorum kesinlikle birgilendirme amaçlı
https://forum.gamer.com.tr/threads/füsegücraft-7-24-hergün-süper-eventler-faction-wars-0-lag-176-31-229-48-2335.73290/

Bu konudaki server çok güzel lag yok plungler süper ama;

Bir admin var önüne gelene söviyor yardim istiyorsunuz küfür ediyor kesinlikle çok ağır küfürler arsa alıcam diyorsunuz yardim etmiyor bütün oyundaki arsalari wgledi ben 1 hafta oynadım bütün emeğim boşa gitti Oyundaki nickim HappyHappyMan o kadar uğraş boşa gitti beni banlama sebebi ise aramızda geçen bir konuşma;
Bana abi de'dedi bende 1 kerelik dedim sonra bir daha dedi bende yapmayınca banladı millet arsa alıyor chest acip içine değerli item koyuyor bu adminde gelip giriyor sonrada zorla tutmuyoruz burda kimseyi diyor arsa parasınıda vermiyor nerde bir çocuk çocuk varsa bu servere girmiş bir serveri olunca kendini bir şey sanmış havalanmış millete ana avrat söviyor üstelik birde yalan söliyor yok ben event yapılırken o**** demişim üstteki linkde var konuşma onun için banlamış bugünkü evette 3 tane arkadaşım var hepsiile skypden konuşuyoruz hepsi bana şahit olur onlar olmasa bile tüm oyun olur

Benim emeğim boşa gitti sizinkide gitmesin diye söyliyorum...