Keşfin Doruğu : Herobrine ! (Bölüm 6)

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
''Baban... Bak bunu açıklaması zor. Aslında pek de zor değil sana söylemiştim o benim kardeşim ?''
Clark tek kaşını kaldırarak ''yemin et ?''
''Neyi açıklamamı istiyorsun''
''Benimle kütüphanede konuşurken pek de övmüyordun onu. Sorum şu : Ne yaptı da böyle düşünmeni sağladı ve şimdi nerede !''
''Hepsini teker teker cevaplayacağım. (Derin bir soluk alarak.) Bak aslında biz babanla kardeş olduğumuzu ikimizde 6 yaşındayken öğrendik. O zamanlar her şey çok güzeldi tabi. Birbirimize sımsıkı bağlanmıştık. Birbirimize hep destek çıkar, zor zamanımızda hemen yardım ederdik. Baban her zaman bir kahraman olmayı hayal ederdi. Ejderhalarla güreşen, örümceklerin bacaklarıyla beslenen biri olmayı isterdi. Fakat kendisine bir sapan yapmayı bile bilmezdi.
Ben ise her zaman kaşif olmak istemişimdir. Gerçi hala olamadım ama. Hayatımız kesinlikle çok zordu. Babam yani senin deden odunculukla geçinir kazandığı kıt kanaat parayla ancak geçindirirdi bizi.''
''Dur bir dakika peki babamı -ki hala ismini bilmiyorum- nasıl buldunuz, nasıl kardeş olduğunuzu anladınız ?''
''Aslında... Bilmiyorum fakat annem hep onu evimizin yakınındaki bir derede bulduğunu, sonradan aynı doğum lekelerine sahip olduğumuz için kardeş olarak kabullendiklerini söylerdi ve babanın adı Brain idi fakat kendisine Brine denmesini tercih ederdi meğerse Hero ile brine kelimeleri birbirine yakıştığı için böylesini tercih edermiş. Bunu da annemden öğrenmiştim.''
Tam o anda Clark'ın kafasında şimşekler çaktı. Hero-brine = Herorine ! ''İŞTE BU !!! Buldum rüyalarıma giren, yardım isteyen, beni çığlıklarla uyandırıp hayatımı zindan eden... Babamdı... O BENDEN YARDIM İSTİYOR !!! Onu bulmalıyız. Lütfen Notch amca nerede o lütfen söyle !''
''Sakinleş Clark. Lütfen. Baban... O öldü''
(Gözleri damlamaya hazır gözyaşlarıyla dolmuş bir biçimde) ''Ne zaman''
''Lütfen sana anlattıklarımı tamamlamama izin ver. Anlattıklarım bitince her şeyi anlayacaksın. --- İkimizde 13 yaşımıza gelince babamız artık bizi bir meslek grubuna katmayı planlıyordu bu sayede ailenin daha iyi geçineceğine inanıyordu. Ben oduncu olmayı seçmiştim aslında hep kaşifliği daha cezbedici bulmuşumdur fakat baba mesleği daha kolay öğreniliyordu. Brine ise avcı olmayı dilemişti. Fakat hayvanları değil canavarları avlayacaktı. Babam yaşamının zaten zor olduğunu bir de bu yetmezmiş gibi bunu kaldırmayacağını söyleyerek onu vazgeçirmişti.Ya da vazgeçirdiğini sanıyordu. Çünkü 16 yaşımıza gelince Brine gizlice dışarı çıkar evin etrafındaki küçük canavarlarla güreşir sonra onları boğarak öldürürdü.''
''İlk söylediğinde şaka yapıyorsun sanmıştım... BURADA CANAVARLAR MI VAR !!!''
''Lütfen sözümü kesme. 20 yaşlarımıza gelince Brine işini iyice abartmıştı ara sıra köye uğrayıp meşale çalar, kendi imalatı olan kör bir kılıçla mağaralara saldırır, içerideki yaratıklara kısa bir süre cehennem hayatı yaşatıp çıkardı. Fakat babam bunu hala bilmiyordu. Biz 22 yaşına gelince babamız vefat etti. Brine işini iyice abartmıştı. 23 yaşına gelir gelmez demir bir kılıçla yarı deri yarı demir bir zırhla kuşanıp, ben bütün bu canavarların kralını öldüreceğim. Enderdragon!!! dedi.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen kimsin ki beni böyle eleştiriyorsun lütfen işin yoksa çık.

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normalde hatan şurada :vs. vs. gibi eleştirilere açığım fakat asla bana işimin zaman kaybı olduğunu söyleme beğenmiyorsan yaptığımı okuma konuyu da takipten çıkar lütfen akşam akşam germe beni.

can480

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben aslında Herobrineye filan inanmıyorum ama ölesine hikayelerini okuyom bide
Hero-brine = Herorine !
kısmını yanlış yazmışsın

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekten mi sadece ''b'' harfine mi takıldın ?

Dogidoo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlara Açık Olmalısın Buarada Herobrine Gerçek şu an Minecraft'ımı Elgeçirdi Her Mapda Bana Kafayı Takmış Şekilde xD

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elbette her yoruma açığım fakat küçücük hataları cımbızla bulup getirmeyin önüme lütfen bu hem kırıcı oluyor hemde emeğe saygısızlık oluyor.

can480

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben öle "Bunu yanlış yapıyorsun kötü yapıyorsun!!" anlamında değil sadece "Böyle bi yanlış yapmışsın bidakine dikkat et" anlamında dedim yoksa ben kimsenin emeğine saygısızlık yapmam.Kötü olsa bile ona Berbat iğrenç falan demem.Sana kötüsün filan demiyorum okuyorum yazdıklarını hemde

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben öle "Bunu yanlış yapıyorsun kötü yapıyorsun!!" anlamında değil sadece "Böyle bi yanlış yapmışsın bidakine dikkat et" anlamında dedim yoksa ben kimsenin emeğine saygısızlık yapmam.Kötü olsa bile ona Berbat iğrenç falan demem.Sana kötüsün filan demiyorum okuyorum yazdıklarını hemde
Anladım dostum :)