Keşfin Doruğu : Herobrine (Bölüm 5)

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya baya baya gecikti bölüm 5 (farkındayım) fakat 1 litre serum aldıktan sonra (ağır bir hastalık geçirdim) ancak iyi olabildim. Neyse devam edelim :)

''Anlamadım ?'' dedi sakin bir sesle. ''Benimle t*s*k mı geçiyorsun ?'' Notch'un yüzü ekşimişti bu kaba ifadeden sonra. Baban sana bunları mı öğretti ? dedi. Bu lafı ettikten sonra duraksadı. Aklında bir şeyler gelmişti. Pencereden batan güneşe baktı (oysaki daha sabah saatleriydi !?). Haydi kalk sana böyle durmak yakışmaz dedi. Clark bağırarak ''SİZ BİRER HAYAL ÜRÜNÜSÜNÜZ HAYATIMI s*k**kten SONRA HAYDİ KALK MI DİYORSUN BANA ! MADEM BENİ KALDIRACAKTIN DOĞMADAN ÖNCE NEDEN BENİ ANNEMİN KARNINDAN KALDIRMADIN !!!'' dedi. Bu Notch'a ağır gelmiş fakat üzmemişti. ''Madem baban gibi davranacaksın... Pekala.'' Bu konuşmadan sonra Notch elini yukarı kaldırdı, bir şeyler söyledi, Clark bir anda çömeldiği yerden kalkıp dimdik durdu. Yaklaşarak ''Biliyor musun baban da böyleydi ki kendisi kardeşim olur. Huysuzun teki, sadece kendini düşünüp, başkalarına acındıran. Şunu bil Clark sen babanın genleri sayesinde bir pisliksin. Buna rağmen dua et ki bu davranışlarına aldırmıyorum. (Clark'ın yüzüne ağır bir tokat atarak) Sence bu acı bir hayal olabilir mi ?'' Clark biraz olsun sakinleşmişti fakat sakinleşmesini sağlayan korkusuydu.
Artık bu olayların gerçek olduğunu anlamıştı ve Notch' a boyun eğmişti. Notch bunu anlayınca büyüyü bozmadan taş gibi sürükleyerek çıkardı onu. Kapıdan çıkar çıkmaz çözüldü. Fakat çözülme esnasında farklı bir yerde olduklarını da gördü. Burası bir ovaydı. Kesinlikle muhteşemdi. Clark etrafın (ve kendisinin) küp oluşuna aldırmadan ''Burası muhteşem !'' dedi. ''Şu kulübeyi görüyor musun Clark ? İşte orası benim evim. Bence demin yaşadığımız tatsız olayı atlatalım ve mutlu evimize geçip ana konuyu daha detaylı konuşalım''
Yavaşça yürüyerek eve girdiler gerçekten çok şirin ve kullanışlıydı. Bir adet sandık, en fazla 5 raf kitap, yanan bir şömine, ve mutlu görünen bir çerçeve : Notch, tanımadığı bir adam ve kadın kucaklarında ise bir bebek.
''Babamın kim olduğunu nasıl biliyorsun ?'' Kolay bir soruydu Notch için fakat söylemesi zor.

Bölüm 4 : https://forum.gamer.com.tr/threads/keşfin-doruğu-herobrine-bölüm-4.12520/ (eski bölümler bölüm 4 de)