Kendinizi Öldürün

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
telefon bataryası 3310 undu gıcık olduğum 2 kadına fırlattım elektirikle çarpıldılar sonra bu bataryayı telefona taktım 5 çocuğa fırlattım patladı sonra telefonu elime aldım arka kapağını bıçakla çıkarayım derken bıçak gözüme battı öldüm :D :D
Alttakine Bekir reyiz i veriyorum :D :D :D

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Bekir bendendi savaşıyoduk yanlışlıkla bana kafa attı ben de öldüm sonra düşmanları öperken resimlerini buldum ama o yanlış anlaşılma dedi
Alttakine direk veriyorum :D

Eski_ MountTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
direkle dövüşürken ayagım kaydı direk yere battı en havaya uçup aşşaya düştüm direk g*tüme battı :D aşşadakine ip korsan gemisi kılıç top 600 korsan ve zombi bombası veriyyorum

TheCunningFox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gemide yürüyordum Top kafama çarptı ipe takıldım düştüm korsanlar üzerime zombi bombası attı ve gemi battı herkes öldü :sırıtmak:

Alttakine Bileklik veriyorum :D

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
alttakine street fighterdeki 4'deki en sevdiği karakteri veriyom (hangi karakteri seviyorsanız onu verdim size)

TheCunningFox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biber gazı gözüme geldi bıçak g*tüme girdi kalkan kafama indi kılıç zırha takıldı mağara adamı beni gebertti :D

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zırhla istanbul seferine giderken buzdan çıkan mağara adamı saldırdı bıçağımı fatih sultan mehmete attım yanlışlıkla
mağara adamı gaz çıkardı öldüm[DOUBLEPOST=1376143222,1376143126][/DOUBLEPOST]sonra electro şokla canlandım polis bibeer gazı sıktı ve kalkanla kafamı ayırdı kılıçlan şövalyeler vüxudumu deşti
alttakine çük veriyom

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çükü aldım ııyy iğrenç dedim attım aşaş sonra ryu geldi bana hadoken attı alttakine kral tahtı veriyom

Emirhan Gökkaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kral tahtını balkona koydum oturdum tahtın ayağı kırıldı düştüm sonra deprem oldu bina yıkıldı öldüm
alttakine mitsubishi veriyorum

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
mitsubishi klima markasıydı birgün mitsubishi markalı araba gördüm klimaya mitsubishinin aldattığını söyledim o beni öldürdü
alttakine horon veriyom

Trotex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Horon teperken ayağım kaydı gelinin üstüne düştüm gelnin kocası geldi bana ateş etcekken daşaklrına vurdu daşanı tutarken benim kafaya HEADSHOT :D

Alttakine Mouse (Fare) ama bilgisayarda olandan :D

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mousa bozuldu camdan aşşağı fırlattım ama elim ona yapıştığı için onunla birlikte yere düştüm öldüm alttakine at veriyom