Kendi Yapımım Skin Listesi [Güncel]

asd12345zxc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harika olmuşlar ve o sahte hesapdan skin yüklemeyi izliyodum fakat appdata'yı yazdığımda hangi programla çalışıcak sordu bir sorayım dedim w7 bilgisayar appdata'yı açmak için hangı programı kullanıcaz?

AcanV

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
her şey için teşekkürler uzun süre girememiştim tekrar burdayım :)

boranc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.korsanın bir gözünü kapatsan çok güzel olumruş

AcanV

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikrin için sağol çok siyah olur diye düşündüm

Reisxtr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel multiplayerde skinim nasil gözükcek

Imulse

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skin nasıl yüklecem yardim nolursunuz
.minecraft klasöründen bin adlı klasörü aç minecraft.jar var onu rar olarak aç onun içindede mob adlı dosya var onuda aç indirdiğin birisinin adını char yap ardından mob klasöründeki charın kopyasını al ve sil indirdiğin ve ismini değiştirdiğin charı oraya at ve oyuna gir olmuş olması lazım ama multiplayerde gözükmez.

AcanV

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir kaç gün bekleyince adminler oyuna ekliyor

erdem çelik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Videoda anlatıldığı gibi yaptım, ama benim skinimi benden başka kimse görmüyor, ben de steve skin ile oynayan herkesi kendi skinimde görüyorum. Nasıl halledeceğim? (Multiplayer'da)
Not: Belki yeri değil ama yine de cevap verirseniz sevinirim
Not2: İstediğim skinler var bir-iki tane, onları eğer başarabilirsem haber vereceğim
Not3: Nasıl steve'e geri döneceğiz?

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Videoda anlatıldığı gibi yaptım, ama benim skinimi benden başka kimse görmüyor, ben de steve skin ile oynayan herkesi kendi skinimde görüyorum. Nasıl halledeceğim? (Multiplayer'da)
Not: Belki yeri değil ama yine de cevap verirseniz sevinirim
Not2: İstediğim skinler var bir-iki tane, onları eğer başarabilirsem haber vereceğim
Not3: Nasıl steve'e geri döneceğiz?
öyle yaptığın zaman oyunun ayarlarında kaydedilmiş bir karakteri değiştirmiş oluyorsun.Başka insanlar onu değiştirirse karakterleri olmadığı sürece seni kendi char olarak kaydettikleri karakter olarak görürler yani o yöntemde sadece sen görebilirsin.Steve'ye geri dönmek için onun skinini internetten bulup char olarak kaydedip tekrar mob dosyasına at

OktayYeni

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana astronot skini yapar mısın türk astronot?