Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adventure map gibi birsey yapacan ama sunu yap bunu yap demiceksin adami tardis ve sonic tornavida ile bi tehlikenin ortasina birakacaksin (sen sadece bi tuzak savas falan planla) cozum bulmak adama kalacak
Haaa çeşitli yollar olacak diyorsun :D Yaparım o kolay ama build lazım :/ (Build level :[|................])

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yapılan paylaşımlar ve yapılacak olan paylaşımlar tamamen Türkler tarafından oluşturulan içeriklerdir. Bizim yabancıların videolarını paylaşmak gibi saçma bir düşüncemiz olamaz. Bu ve benzeri şeyler yabancılarda yapıldıysa bile burada bunu söylemenin anlamı yok dediğim gibi biz Türk yapımcılarına bakıyoruz.

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben her icat demedim işe yarayan ve güzel icatlar dedim. İşe yarayan ve güzel icatlar sadece Teorik'te yok. Diger işe yarayan ve güzel icatları neden paylaşmıyorlar ha? Herkesin kafası Teorik'te. Hem, o videodan anlayan kaç kişi var? İzleyenlerinin 12,13 yaşlarında olduğunu düsünürsek hiçbirşey anlamamışlardır. Çünkü adam orda 100+ command block kullanmış ve adam orda trigonometri saydırdı. Ben iyi(biraz ego oldu galiba D:) bir command block bilginiyim ama o videodan bir şey anladıysam ne olayım. Ha bide ben anasayfada Teorik'in icatlarını görüyorum? Diger icatlar hiç yok? Bir kere bile görmedim başkasının icadını. Varsada çoğunlukla teorik'in icatları anasayfada. Kızıltaş İcatları bölümüne bak bakalım kaç tane yararlı icat var? İşte,bu işte bir işlik var.
Siz simdi bu adam para verip reklam mi yaptirdi saniyonuz ? Buraya ne koyacaklarını ne koymayacakları yönetimin bilecegi iş. Command block bilginiysen anlaman lazımdı.Anlamiyorsan yeteri kadar bilgili degilsin. Adam gitmiş yapmiş.Bende diyorum ki madem bu kadar milleti kıskanıyorsunuz tebrik etmek yerine başka işe yarıyan icatlar var onları koyun bunu niye koyuyonuz sacmalıga bak.Dedigin şey eş değer.İnkar etmeye kalma. Şuana kadar iki kere koyuldu icatları anasayfaya.Sizde gelip bunu niye koyuyorsunuz demeye denk getiriyorsunuz. Fesatlık var o var bu var. Sizde gidin böyle bir şey yapın bundan daha iyisini daha güzelini yapın dikkat çeksin gidin koyun.İzlenmeye takmıs biri oradan. İzleyen izler,izlemeyen izlemez bu size kalmamis.Anasayfaya böyle bi yapı çıkmıssa saygı duyacaksınız.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Ben her icat demedim işe yarayan ve güzel icatlar dedim. İşe yarayan ve güzel icatlar sadece Teorik'te yok. Diger işe yarayan ve güzel icatları neden paylaşmıyorlar ha? Herkesin kafası Teorik'te. Hem, o videodan anlayan kaç kişi var? İzleyenlerinin 12,13 yaşlarında olduğunu düsünürsek hiçbirşey anlamamışlardır. Çünkü adam orda 100+ command block kullanmış ve adam orda trigonometri saydırdı. Ben iyi(biraz ego oldu galiba D:) bir command block bilginiyim ama o videodan bir şey anladıysam ne olayım. Ha bide ben anasayfada Teorik'in icatlarını görüyorum? Diger icatlar hiç yok? Bir kere bile görmedim başkasının icadını. Varsada çoğunlukla teorik'in icatları anasayfada. Kızıltaş İcatları bölümüne bak bakalım kaç tane yararlı icat var? İşte,bu işte bir işlik var.
Orada sadece tp komutu ve birazcık trigonometri kullandı anlqmayacak ne var?

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Sırf işsizlikten indirip oynadım, çok hoştu ama vagon düşünce geri getirilmiyormuş, yarıda kaldı :'(