Kendi Launcherimi Nasıl Yaparım Ve Kendi Serverime Özel Nasıl Yaparım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Birkaç source piyasada dolaşıyor zaten s.o da o şekilde yaptı javayı da profesyonel çapta bilmiyorlar o konuda rahat olun.
Yapılabilir..
Arkadaşlar, rica ediyorum gözümdeki saygınlığınızı yitirmeyin. Foruma bir süredir takılmıyorum diye daha önceden benden defalarca kez yardım isteyen kişiler gelip burada "javayı da profesyonel çapta bilmiyorlar" tarzı cümleler kurabiliyorlar. Komik oluyorsunuz.

Forumda aktif olduğum dönemde bir kaç ay arayla bana sorular sordun, yardım istedin. Hangi konuda yardımcı olmadım söyler misin? Geçen ay da buna benzer bir olay yaşadık, benden yardım isteyip duran kişiler 3-5 bir şey öğrenince beni kötülemeye çalışıyor.

"Birkaç source piyasada dolaşıyor zaten s.o da o şekilde yaptı..."
"Yapılabilir..."
Demişsin, madem yapılabilir, neden biz Launcher tabanlı hile engelleme sistemine geçtiğimizde çöp niyetine sildiğimiz, yarım saatte @DonduranAtes ile birlikte kodladığımız Anti Hile eklentisini benden istedin? Madem bu kadar iyisin, yapabiliyorsun eski pluginlerimizi "belki verirler" düşüncesiyle istemeseydin benden.

Ben bunları buraya yazarken utanıyorum, ama siz SonOyuncu'ya çamur atarken utanmıyorsunuz. Bir bir düşüyorsunuz gözümden.

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, rica ediyorum gözümdeki saygınlığınızı yitirmeyin. Foruma bir süredir takılmıyorum diye daha önceden benden defalarca kez yardım isteyen kişiler gelip burada "javayı da profesyonel çapta bilmiyorlar" tarzı cümleler kurabiliyorlar. Komik oluyorsunuz.

Forumda aktif olduğum dönemde bir kaç ay arayla bana sorular sordun, yardım istedin. Hangi konuda yardımcı olmadım söyler misin? Geçen ay da buna benzer bir olay yaşadık, benden yardım isteyip duran kişiler 3-5 bir şey öğrenince beni kötülemeye çalışıyor.

"Birkaç source piyasada dolaşıyor zaten s.o da o şekilde yaptı..."
"Yapılabilir..."
Demişsin, madem yapılabilir, neden biz Launcher tabanlı hile engelleme sistemine geçtiğimizde çöp niyetine sildiğimiz, yarım saatte @DonduranAtes ile birlikte kodladığımız Anti Hile eklentisini benden istedin? Madem bu kadar iyisin, yapabiliyorsun eski pluginlerimizi "belki verirler" düşüncesiyle istemeseydin benden.

Ben bunları buraya yazarken utanıyorum, ama siz SonOyuncu'ya çamur atarken utanmıyorsunuz. Bir bir düşüyorsunuz gözümden.
Ahahah yarıldım ya :D
Edit: Mrb hocm, hocam mrb, hocam merhabalar, mrb hcm :p

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben yapabilirim demedim. ben profesyonelimde demedim farkındaysanız, bana açıklamasını yapamadıgınız bir şey için saldırmanıza gerek yok. ayrıca yardım tabikide isteyecegim sonuçta sizde bir minecraft servere sahipsiniz ve 10 kişisiniz bilgi birikimi mutlaka vardır diyerekten danışmak yardım istemek kötü yada suç degil. Size yakıştıramadıgım bu yardım isteklerini reklam olarak bana saldırı amacıyla kullanmanız. Hiç önemli degil bellki bi cahillik var ortada o yüzden üsteleme gereği duymuyorum.

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ben yapabilirim demedim. ben profesyonelimde demedim farkındaysanız, bana açıklamasını yapamadıgınız bir şey için saldırmanıza gerek yok. ayrıca yardım tabikide isteyecegim sonuçta sizde bir minecraft servere sahipsiniz ve 10 kişisiniz bilgi birikimi mutlaka vardır diyerekten danışmak yardım istemek kötü yada suç degil. Size yakıştıramadıgım bu yardım isteklerini reklam olarak bana saldırı amacıyla kullanmanız.
Minecraft servere yüzlerce kişi sahip ekibi olanda var ama çoğu kişi ordan burdan alınan paket kullanıyor? Onlara sorsaydınız? Edit olarak saldırma lafı nedir? Sen o kadar adamlara utanmasan bilgisiz diyeceksin.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft servere yüzlerce kişi sahip ekibi olanda var ama çoğu kişi ordan burdan alınan paket kullanıyor? Onlara sorsaydınız?
Sormadıgımı nereden çıkarttınız afedersiniz ? şu çekirdek server bölümüne giderek +200 +300 online üstüne sahip serverlere bir mesaj atıp sorun isterseniz.

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben yapabilirim demedim. ben profesyonelimde demedim farkındaysanız, bana açıklamasını yapamadıgınız bir şey için saldırmanıza gerek yok. ayrıca yardım tabikide isteyecegim sonuçta sizde bir minecraft servere sahipsiniz ve 10 kişisiniz bilgi birikimi mutlaka vardır diyerekten danışmak yardım istemek kötü yada suç degil. Size yakıştıramadıgım bu yardım isteklerini reklam olarak bana saldırı amacıyla kullanmanız. Hiç önemli degil bellki bi cahillik var ortada o yüzden üsteleme gereği duymuyorum.
Farkındamısın bilmiyorum ama son 5 posttur launcheri baltalıyorsun. Kim kime saldırıyor orası biraz muamma
Edit: Ekibimiz 16 kişiden oluşmaktadır.

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sormadıgımı nereden çıkarttınız afedersiniz ? şu çekirdek server bölümüne giderek +200 +300 online üstüne sahip serverlere bir mesaj atıp sorun isterseniz.
Senin nerdeyse bilgisiz dediğin insanların ekibinde en alt kademesinde olan kişiler bile çatır çatır java kodlayan kişiler. Kimisi php,kimisi java kimisi html css vs vs ayrı ayrı dillerde kodlama bilen kişiler.Son oyuncu ekibi ile alakam yok yani ekipde değilim ama gerektiği zaman yardımlarına seve seve giderim çünkü tanıyorum aile gibiler hepside ap ayrı iyi niyetli insanlar.Şu forumda azcık gezsen profesyonel demediğin insanların nerdeyse tüm kendilerine ait kodladikları eklentileri başkaları örnek alıyor kodlamaya çalışuyor. Biraz daha gezsen java konusunda eklenti konusunda çoğu kişinin İrfan abiye etiket attığını ve o konulara yardım ettiğini görürsün.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farkındamısın bilmiyorum ama son 5 posttur launcheri baltalıyorsun. Kim kime saldırıyor orası biraz muamma
Edit: Ekibimiz 16 kişiden oluşmaktadır.
Hayır baltalamıyorum, Ben ortalarda birkaç source var s.o da onlardan yaptı diyorum alıp üzerinde oynayıp geliştirip insanlara sundugunuzu yazıyorum.
Siz aksini idda ederek hatta ortaya bir kanıt , açıklama bile koyamadıgınızı hatırlatırım.

Senin nerdeyse bilgisiz dediğin insanların ekibinde en alt kademesinde olan kişiler bile çatır çatır java kodlayan kişiler. Kimisi php,kimisi java kimisi html css vs vs ayrı ayrı dillerde kodlama bilen kişiler.Son oyuncu ekibi ile alakam yok yani ekipde değilim ama gerektiği zaman yardımlarına seve seve giderim çünkü tanıyorum aile gibiler hepside ap ayrı iyi niyetli insanlar.Şu forumda azcık gezsen profesyonel demediğin insanların nerdeyse tüm kendilerine ait kodladikları eklentileri başkaları örnek alıyor kodlamaya çalışuyor. Biraz daha gezsen java konusunda eklenti konusunda çoğu kişinin İrfan abiye etiket attığını ve o konulara yardım ettiğini görürsün.
ben bilgisiz demedim yanlış okumayın profesyonel değiller diye yazdım o yazıyı tekrar okuyun isterseniz.

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hayır baltalamıyorum, Ben ortalarda birkaç source var s.o da onlardan yaptı diyorum alıp üzerinde oynayıp geliştirip insanlara sundugunuzu yazıyorum.
Siz aksini idda ederek hatta ortaya bir kanıt , açıklama bile koyamadıgınızı hatırlatırım.
Benim anlamadığım sen neye dayanarak bu insalara ordan buldan aldın diyorsun?

ben bilgisiz demedim yanlış okumayın profesyonel değiller diye yazdım o yazıyı tekrar okuyun isterseniz.
Bende bilgisiz dedin demedin zaten.Nerdeyse yazdım bide kalın yazdım onu...

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
O zaman bunu sen kanıtla problem cözülsün? so'nun ortalarda dolasan launcher'ı alıp editlediğini tahmini değilde kesin olarak söylüyosan bi kanıtın olmalı.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dikkat edin birşeyi kaçırıyorsunuz.
Launcher ortaya atıldıgında geliştirilme sürecindeydi.
Yani editleyip birazda üzerine koyuyorlardı bazende çıkartıyorlardı fakat temel olarak örnek verirsek TeamExtreme launcherinden bir farkı yoktu. Rahatça hile ile girilebiliyordu.Sonradan yapılan çalışmalar ile engellenme işlemlerine geçildi..
0 dan yazılan ve tamamen profesyonel şekilde hazırlanan bir launcher de %1 belki ufak hata çıkar. Fakat bu launcher bildigin TeamExtreme ile aynıydı neredeyse sadece tasarım farkı vardı.
Ve ihtimal bile vermeyen arkadaşlar Java açık kaynak bir yazılım dilidir. İsteyen istedigi şekilde açıp kopyalayıp kendisi editleyip geliştirebilir yada farklı bir şekle sokabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...