Kayip Babam | Full Sürüm ! | Adventure MAP! | V1 | +600 İndirme

Zehirli02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SonDostlar map) madem ki reklam var)çok beğendim eline sağlık çok güzel olmuş V2 'yi bekliyorum...

xHellMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık kardeşim,ilk haritan olmasına rağmen sadece bir hatan var oda marketten bir şey alırken bitane alıyosun gerisi yok oluyo diğer şeyler dışında harita keyfiliydi.Madem reklam yapılabiliyo Tır Macerasınada bakarsın :D
Kardeş Yorumun İçin Teşekkürler. :) Zaten Daha İlk Mapim Kodları Yanlış Yazmışım Orada :D
Tabikide Cekebilirsin. Cekersen Konuya Eklerim :)

SonDostlar map) madem ki reklam var)çok beğendim eline sağlık çok güzel olmuş V2 'yi bekliyorum...
Teşekkür Ederim. :) Bu Arada V2 Yerine Yeni MAP Yapıyorum :)

Son düzenleme:

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok beğendim :) Ama gerçekten birazcık kolay olmuş onun haricinde gerçekten mükemmel :)

xHellMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok beğendim :) Ama gerçekten birazcık kolay olmuş onun haricinde gerçekten mükemmel :)
Teşekkürler. Yeni Mapimde Hiç Öyle Kolay Olmayacak :) Parkurlar , Üzerine Block Felan Düşecek Onlardan Kurtulmaya Çalışacaksınız Felan :)

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olum map çok kötü nasıl 600 kişi indiriyo ?

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sedatusmavi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
biliyorum mapı oynadım fakat parkuru yaptım düğmeye bastım sonra ne yapacağımı bilemedim ona yardım edersen bu hafta içinde videosunu çekip yüklerim :D

xHellMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biliyorum mapı oynadım fakat parkuru yaptım düğmeye bastım sonra ne yapacağımı bilemedim ona yardım edersen bu hafta içinde videosunu çekip yüklerim :D
Kardeş Oradan Sonra Koye Geri Doneceksin. Orada Bi Ev Açılacak Bizim Evin Karşısında Sen Devamını Yaparsın :)

sedatusmavi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tamam yükleyince videoyu haber veririm :) konuya eklersin sana skype adresimi vereyim yeni yaptığın mapı oynıyayım konuyla beraber eklersin :)[DOUBLEPOST=1406808338,1406808001][/DOUBLEPOST]bu arada sakıncası yoksa Hayran haritaları adına koyabilir miyim videoda özel olarak yapmadığını açıklarım bir kaç planım varda :)[DOUBLEPOST=1407163874][/DOUBLEPOST]videoyu çektim konuya ekleyeebilirsin B)

xHellMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam yükleyince videoyu haber veririm :) konuya eklersin sana skype adresimi vereyim yeni yaptığın mapı oynıyayım konuyla beraber eklersin :)[DOUBLEPOST=1406808338,1406808001][/DOUBLEPOST]bu arada sakıncası yoksa Hayran haritaları adına koyabilir miyim videoda özel olarak yapmadığını açıklarım bir kaç planım varda :)[DOUBLEPOST=1407163874][/DOUBLEPOST]videoyu çektim konuya ekleyeebilirsin B)
Tamam Kardeşim Bakıyorum.
Edit : İzledim Güzel Çekmişsin Eline Sağlık. Konuya Ekledim.

Son düzenleme:

StunSword

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Video çeksem bi sıkıntı olur mu kardeşim ? :)