Kavga Korkusu!!

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba;
dün çocuğun teki geldi topu üstüme setçe attı.Bana değmedi bende döndüm ne var filan dedim çocuk yaklaşdı akfa filan tuttu İŞTE SORUN BU ANDA BAŞLADI KALBİM KÜT KÜT ATMAYA BAŞLADI ELİM AYAĞIMIN TİTREDİĞİNİ FELAN HİSSETTİM neyse bizi ayırdılar

İşte bugün dışarı gittiğimde kesin o zorundan yine gelir dışarıya ve %100 kavga edcez ama ben bu korkumu yenemiyorum yani korkumu nasıl yeniyim yardım edin

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum işte nasıl yenebilirim bunu
direk bodoslama dalimmi

ayemmaus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kavga meraklısı değilim ama ilk hamle her zaman önemlidir :)

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin önerileriniz benim için önemlidir :=)

Bozkurt06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baktın artistlik yapıyo yüzünde iz kalmıyacak şekilde dal :D İz kalmaması için tokat at :D ayrıca kalbinin küt küt atması korkudan değildir heyecandan veya sinirdendir :D Bendede oluyo .

demirdagli1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ona ebesinin gözünü göster :D merak etme hiç bişi yapamaz kendini rahat tut beynini boşalt bişeyler düşün :arama: onu kilitle örn::kelepçe:

albright

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
genelde kavga herşeyi çözmez derler ancak bazı şeylerinde başlangıcını tetikler...
1. araba sürmek gibidir acemiligini atana kadar stop edersin :)
kavgada bedensel ve sinirsel yoğunluğun maximum düzeye çıkar. titremeler terlemeler hatsafhadadır engelleyemezsin.
bu duygular zamanla çoğu kavgada aza iner.
sürüş becerin arttıkça daha iyi sürersin==> yani çok kavga edenler korkusu ilkine göre azdır.:)

2. bazı ilişkilerin başlangıcı olur. sewmediğin kavga ettiğin adamla zamanla arkadaş olabilirsin.
3. ilk darbe önemlidir ancak karşıdan gelmemesine hazırlıklı ol
4. sen kazanmaya odaklan ve kaybedeni samimi sözlerle ark olarak kazanmaya çalış.( bazıları küfür etmeye dewam ederse dal gitsin)
5. en önemlisi bu aslında karşındakine korkusuz oldugunu göstermek istersen kalın ses tonu, acık diri sinirli gözler ve heran kafasını kıracakmış gibi göster.
6. bir cogu kez duymuşsundur belki ama çok dayak yiyenler iyi dayak atar zamanla derler :D inanma kaybetmek seni üzer kazanmaksa güvenini 2.kat attırır.
kavga edenlerin en çok yaptığı böbürlenmektir. kaliteni ortaya koymak istersen asla insanlara bunu böbürlenerek anlatma.
"kahretsin oldu işte olmasaydı daha iyi olurdu" gibi sözler söyle.insanların takdirini kazanırsın...
:D

demirdagli1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
genelde kavga herşeyi çözmez derler ancak bazı şeylerinde başlangıcını tetikler...
1. araba sürmek gibidir acemiligini atana kadar stop edersin :)
kavgada bedensel ve sinirsel yoğunluğun maximum düzeye çıkar. titremeler terlemeler hatsafhadadır engelleyemezsin.
bu duygular zamanla çoğu kavgada aza iner.
sürüş becerin arttıkça daha iyi sürersin==> yani çok kavga edenler korkusu ilkine göre azdır.:)

2. bazı ilişkilerin başlangıcı olur. sewmediğin kavga ettiğin adamla zamanla arkadaş olabilirsin.
3. ilk darbe önemlidir ancak karşıdan gelmemesine hazırlıklı ol
4. sen kazanmaya odaklan ve kaybedeni samimi sözlerle ark olarak kazanmaya çalış.( bazıları küfür etmeye dewam ederse dal gitsin)
5. en önemlisi bu aslında karşındakine korkusuz oldugunu göstermek istersen kalın ses tonu, acık diri sinirli gözler ve heran kafasını kıracakmış gibi göster.
6. bir cogu kez duymuşsundur belki ama çok dayak yiyenler iyi dayak atar zamanla derler :sırıtmak: inanma kaybetmek seni üzer kazanmaksa güvenini 2.kat attırır.
kavga edenlerin en çok yaptığı böbürlenmektir. kaliteni ortaya koymak istersen asla insanlara bunu böbürlenerek anlatma.
"kahretsin oldu işte olmasaydı daha iyi olurdu" gibi sözler söyle.insanların takdirini kazanırsın...
:sırıtmak:
biyerden kopyala yapıştır yaptın demi :D

albright

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok deneyim diyelim :sırıtmak:
tamamiyle kendi düşüncelerim arkadaşım alıntı değildir olsa yazardım alıntı diye.

demirdagli1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kendini bilgisayar oyunlarına ver dışarı falan çıkma 2 gün falan bir şey olmaz sonra geçio bendede olmuştu :p

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte senin dediğin gibi yaptım herkes beni küçük görüyo son 1 aydır artık korkularımla yüzleşme zamanı geldi...

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
o çoçuğun ellerin sıkıca tut kilitle veya seri bir şekilde dal öyle seri olki elini bile kaldıramasın benim taktiğin veya üstüne çullan kıpırdayamsın

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi ama dün tam çocuk geldi gidip kafayı çakıyodum amcam gelip beni çağırmasınmı yattı iş :=)