Karovin Online | MmoRPG | Gizli Bosslar | 2 Büyük Irk | Level Sınırı : 128

Server Güzel Olacakmı ?

• Evet

Kullanılan: 28 56.0%
  • Hayır

Kullanılan: 11 22.0%
  • Geliştirilebilir

Kullanılan: 11 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

LearnLore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Belli amerika Kayıt plugini ayarladıgım gibi aynı ***
Kardeşim özentiliği çokmu seviyorsun + başka birinin sunucusunu kötülerken kendini tanıtıyorsun adamlıga sığmıyor emin ol. Herkeze İyi Forumlar[DOUBLEPOST=1426690930,1426690646][/DOUBLEPOST]Lejyon Adı(Oto Veya Kendi Seçimin.) : LocherFlames "LF"
Ad : Fatih
Yaş(önemli değil) :15
mic(önemli değil) :var
Hangi Taraf (Human , Wesen) :Wesen

FXStrato726

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim özentiliği çokmu seviyorsun + başka birinin sunucusunu kötülerken kendini tanıtıyorsun adamlıga sığmıyor emin ol. Herkeze İyi Forumlar[DOUBLEPOST=1426690930,1426690646][/DOUBLEPOST]Lejyon Adı(Oto Veya Kendi Seçimin.) : LocherFlames "LF"

Peki KOcm sen söyle sen sunucularını yap et map fln ekle çöl zindan tarzı zamanını alcak şeyler 1 gün sunucudan ayrılsan 1 gün sonra gelsen kurucuyu arasan caldırsan acmasa ne derdin söyle bakalım he ?

LearnLore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sen kendin sunucuyu bıraktın yalanmı ? ee daha ne istiyorsun bu sunucuya karşı kendin sunucu açıyon adamlıga sığmaz kardeşim.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
biraz dikkat etsen anlarsın. Artık kral değil lejyon komutanı olacak kral ise Citizens ile ve lejyonun komutanı idare edemesse kapanıp yerine başka açılacak.[DOUBLEPOST=1426686411,1426686269][/DOUBLEPOST]Lejyon Komutanı Alımı Var ;

Lejyon Adı(Oto Veya Kendi Seçimin.) :
Ad :
Yaş(önemli değil) :
mic(önemli değil) :
Hangi Taraf (Human , Wesen) :
Aynı saçmalık işte rol sunucusu olmayan bi sunucuda lejyon komutanı görevi yaptırıyorsun

FXStrato726

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sanane kardeşim istedigimi yaparım ister acarım ister acmam adam geldi sunucu reklamımda reklam yaptı bu sıgarmı amerika adamlıga he

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neye yeter lan ne yapmışım fikrimi söylüyorum böyle bir şey olmayacağını söylüyorum atar yapıyor server açıldığından beri aynı şeyi yazıyorum çünkü böyle bir şey olamaz lan saçmalık işte!

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sanane kardeşim istedigimi yaparım ister acarım ister acmam adam geldi sunucu reklamımda reklam yaptı bu sıgarmı amerika adamlıga he
Konumdan lütfen çıkar mısın ? ama istediğini yapamassın insanlara bi saygın olması lazım..[DOUBLEPOST=1426695406,1426695274][/DOUBLEPOST]
Neye yeter lan ne yapmışım fikrimi söylüyorum böyle bir şey olmayacağını söylüyorum atar yapıyor server açıldığından beri aynı şeyi yazıyorum çünkü böyle bir şey olamaz lan saçmalık işte!
Bence saçmalık falan değil hemde hiçmi Mmorpg falan oynamadın onda klan yokmuda ben lejyon yapınca böyle oluyor ?

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konumdan lütfen çıkar mısın ? ama istediğini yapamassın insanlara bi saygın olması lazım..[DOUBLEPOST=1426695406,1426695274][/DOUBLEPOST]
Bence saçmalık falan değil hemde hiçmi Mmorpg falan oynamadın onda klan yokmuda ben lejyon yapınca böyle oluyor ?
İşte lejyon dediğin oyun içinden kurulur belli bi oyun parasıyla , başvuru maşvuru yapmassın ne gereği var senin klan sahiplerinin adını bilmemneysini öğrenmene

LearnLore

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşte lejyon dediğin oyun içinden kurulur belli bi oyun parasıyla , başvuru maşvuru yapmassın ne gereği var senin klan sahiplerinin adını bilmemneysini öğrenmene
Niye sunucuyu sabote etmeye çalışıyonki amacın ne yani çıkarında yok amaç mesaj kasmak.

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biraz gerçekçi olsun dedim ne var :^_^[DOUBLEPOST=1426696610,1426695761][/DOUBLEPOST]Acil Bir Pluginer'e İhtiyacımız var anlıyorsan yardım eder misin ? skype : ege-ozbay

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim şu "amerika" lafını o kadar üst üste kullanmanın hem seni küçük düşürdüğünü, hemde bu şekilde konuyu kirlettiğinin farkındamısın?[DOUBLEPOST=1426708923,1426708661][/DOUBLEPOST]
Lejyon Adı(Oto Veya Kendi Seçimin.) : Dorothy
Ad :Mert
Hikaye (boş bırakırsan oto yazılır.) : Saldırıdan sonra Ölümsüzler ve Yaratıklar Kaybetmişlerdi. Fakat ölümsüzler adından belli olduğu gibi ölmediler. Ve bir daha Bu Krallığa Saldırı Yapmadılar.
Yaş(önemli değil) :14
Hangi Taraf (Human , Wesen) : Human
Sadece bir ÖNERİ de bulunmak istiyorum... (Öneri kelimesini büyük harflerle yazmanın sebebi yanlış anlaşılmasın diye)
Hikayeyi biraz daha geliştirmelisin bence o zaman daha iyi olur.

mertcan123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
belki bir yerleri kırıp dökdüğünüzdendir
daha wg atmamışsınız spawna biyerleri kırıp dökdüğünüzden diyorsunuz ben sadece 1 çimeni kırdım ve adam anneme küfür ediyor o ban yemiyor ben yiyorum nasıl bir iş bu server yapacaksanız düzgün yapın. sonra neden rpg serverler kapandı.

Kumashige

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
daha wg atmamışsınız spawna biyerleri kırıp dökdüğünüzden diyorsunuz ben sadece 1 çimeni kırdım ve adam anneme küfür ediyor o ban yemiyor ben yiyorum nasıl bir iş bu server yapacaksanız düzgün yapın. sonra neden rpg serverler kapandı.
ikinizde ban yediniz zaten + white listte bir sorun oluyor kendiliğinden kapanıyor