Karovin Online | MmoRPG | Gizli Bosslar | 2 Büyük Irk | Level Sınırı : 128

Server Güzel Olacakmı ?

• Evet

Kullanılan: 28 56.0%
  • Hayır

Kullanılan: 11 22.0%
  • Geliştirilebilir

Kullanılan: 11 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
fatih şimdide sen çıktın noluyor ben yokken -,-[DOUBLEPOST=1426613856,1426603921][/DOUBLEPOST]Beyler Quest , Irk veya MmoRPG pluginlerinden çok iyi anlayan biri lazım. skype : ege-ozbay
Quest bilmeyip mmorpg açan adam...
Git 10 dakika bi video izle kendin de yaparsın ayrıca direk bi ırk plugini yok ya farklı pluginleri editleyip yapabilirsin ya direk kendin yaparsın

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Quest bilmeyip mmorpg açan adam...
Git 10 dakika bi video izle kendin de yaparsın ayrıca direk bi ırk plugini yok ya farklı pluginleri editleyip yapabilirsin ya direk kendin yaparsın
herşeyi çoktan ayarladık merak etme :D bide bilmeye bilirim bunda bir şey yok çok iyi biliyorsan açarmısın ?

FXStrato726

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı Bizim Sunucu BlueRPG.MineCraft.To Size 2 IRK Bize 3 Irk :D

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim ve suda doğdum. bir kaç saniye sonra banladım.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direk insan yazacağına Human yazınca başın göğe mi erdi? :/
ayrıca şu saçma krallıklarına hala karşı çıkıyorum İnsanlar ona buna artistlik yapıp egosunu tatmin etmek için kral oluyor temsili bir kral yapabilirsin onlar yerine citizens ile dersen illa kralın bazı kararlar vermesi gerek kendin kral ol ya da kral gerektirmeyen bi hikaye uydur

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Direk insan yazacağına Human yazınca başın göğe mi erdi? :/
ayrıca şu saçma krallıklarına hala karşı çıkıyorum İnsanlar ona buna artistlik yapıp egosunu tatmin etmek için kral oluyor temsili bir kral yapabilirsin onlar yerine citizens ile dersen illa kralın bazı kararlar vermesi gerek kendin kral ol ya da kral gerektirmeyen bi hikaye uydur
biraz dikkat etsen anlarsın. Artık kral değil lejyon komutanı olacak kral ise Citizens ile ve lejyonun komutanı idare edemesse kapanıp yerine başka açılacak.[DOUBLEPOST=1426686411,1426686269][/DOUBLEPOST]Lejyon Komutanı Alımı Var ;

Lejyon Adı(Oto Veya Kendi Seçimin.) :
Ad :
Hikaye (boş bırakırsan oto yazılır.) :
Yaş(önemli değil) :

Son düzenleme:

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lejyon Adı(Oto Veya Kendi Seçimin.) : Majors
Hikaye: I. II. ve V. Lejyonlarının katledilmesi ile beraber Redorok, yeni bir lejyon kurmaya karar vermişti.
Bu lejyona sadece kendini kanıtlamış ve savaş alanlarında ün kazanmış askerler katılabiliyordu.

Logo:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ad : Ercan Ozkan
Yaş(önemli değil) : 14
mic(önemli değil) : Var.
Hangi Taraf (Human , Wesen) : Humans

Son düzenleme: