Karovin Online | MmoRPG | Gizli Bosslar | 2 Büyük Irk | Level Sınırı : 128

Server Güzel Olacakmı ?

• Evet

Kullanılan: 28 56.0%
  • Hayır

Kullanılan: 11 22.0%
  • Geliştirilebilir

Kullanılan: 11 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

fthb14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Malesef dikkat edersen Alpha yazıyodu
Herşeyin hayırlısı. Bu arada benim rehberlik işini tekrar düşünseniz. :)
--Arkadaşlar serverin alphası çok güzeldi gerçekten bakım bittikten sonra kesinlikle daha güzel olur. Herkeze iyi forumlar.
LearnLore

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@JustWatch06 Krallık dünyasını silip baştan oluştur. Nedenine gelecek olursak ben krallık dünyasında yan yana 8-9 spawner buldum. Süreklide buluyordum aynı kordinat üzerinde ve bu spawner'lara bir sistem çaktım oturduğum yerden drop kasıyordum. Unutma Dropları normal moblara koymuşsun bu da spawner bulup sistem atan oyuncuların oturduğu yerden gümüş kasmasına sebep oluyor :)

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu bakımda ama sunucu açık...
şu an plugin olmadığı için her türlü saldırıya açık sunucu o yüzden ya kapalı yada white list olması daha güvenilir olur.

r102

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Pazartesi Günü Tam Açılacaktır!

fthb14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim bugün millet ev yapmış her yere ve önüne gelen vuruyor yoksa düşündüğüm şey (sunucunun factions olması) gerçekmi oluyor yoksa! (HAYIIIIIR!!!)
Server bakımdaydı duyduguma göre :D "ege girmiyomuş" pluginler felan silinmiş ondan her yere ev felan yapmışlar. :D

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bewn girmiyor falan değilim ?
Lütfen sunucuyu şu anlık kapat (kötü anlamda demiyom) veya whitelist koy ne plugin var şu an ne başka bir şey sunucu dediğim gibi her türlü saldırıya açık vaziyette boşuna paranızın gitmemesi için bence kapatın... (Önderidir)

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lütfen sunucuyu şu anlık kapat (kötü anlamda demiyom) veya whitelist koy ne plugin var şu an ne başka bir şey sunucu dediğim gibi her türlü saldırıya açık vaziyette boşuna paranızın gitmemesi için bence kapatın... (Önderidir)
whitelist açık zaten ?