Karneler Nasıl?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
şimdi konuştumda gift kod işi mümkün değil biraz :) zaten her ay gift kod çekilişi yaptığımız için ve her hafta sunucu çekilişi, bizimde maddi durum bi yere kadar yani, tabii ki yinede ödülsüz bırakmayız takdir, teşekkür alana pvp sunucularında vip verebiliriz veya teşekkür'e 1.000MCTL takdire 10.000 MCTL :)
Tamamdır bende takdir var. Hem bu senenin hem de bu dönemin. Ve ekstra olarak ben İngilizce Hazırlık okudum, bitti. Biraz bekleyin atıyım resimleri. Takdir. Ve tüm dersler 5. Gerçi zaten 6 ders görüyoruz ama yine zor:
1. 20 saat İngilizce (Not: Bu ders 4 olunca Asla takdir alamazsın. Not2: İngilizce Eğitim Seviyesi B2)
2. 3 saat matematik
3. 4 saat Türkçe
4. 4 saat Rusça
5. 2 saat beden
6. 1 saat mr.Colin (Speaking dersi)

Ankara Atatürk Lisesi (Aslında Anadolu ama Atatürk Anadolu Lisesi zaten olduğu için buna "Anadolu" dememişler). Ve gayet iyi bir okuldur. SBS: 475 ortalama ile girdim.

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin gönderdim özel mesajdan. Ama gift kod olmiycak mı? :( Gift kod olcak diye atıldım fotoğraf makinesine ya :( Lütfen olsun

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tamamdır bende takdir var. Hem bu senenin hem de bu dönemin. Ve ekstra olarak ben İngilizce Hazırlık okudum, bitti. Biraz bekleyin atıyım resimleri. Takdir. Ve tüm dersler 5. Gerçi zaten 6 ders görüyoruz ama yine zor:
1. 20 saat İngilizce (Not: Bu ders 4 olunca Asla takdir alamazsın. Not2: İngilizce Eğitim Seviyesi B2)
2. 3 saat matematik
3. 4 saat Türkçe
4. 4 saat Rusça
5. 2 saat beden
6. 1 saat mr.Colin (Speaking dersi)

Ankara Atatürk Lisesi (Aslında Anadolu ama Atatürk Anadolu Lisesi zaten olduğu için buna "Anadolu" dememişler). Ve gayet iyi bir okuldur. SBS: 475 ortalama ile girdim.

şimdi konuştumda gift kod işi mümkün değil biraz :) zaten her ay gift kod çekilişi yaptığımız için ve her hafta sunucu çekilişi, bizimde maddi durum bi yere kadar yani, tabii ki yinede ödülsüz bırakmayız takdir, teşekkür alana pvp sunucularında vip verebiliriz veya teşekkür'e 1.000MCTL takdire 10.000 MCTL :)

Resimleri de ekledim artık bekliyorum ödülümü

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
olum sen kaça gidiyon lan bu kadar az ders var hem ikinci yabancı dil diye bir dersmi var ?

Ankara Atatürk (Anadolu*) Lisesinde 9. sınıftan önce 8. sınıftan sonra 1 sene boyunca İngilizce Hazırlık (İngilizce Eğitim) görüyoruz. İkinci yabancı dil eğitimide bu lisede çok iyi; Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve çince yabancı dillerinden birini görüyoruz. Ben Rusça yı seçtim. 4 saat Rusça, 20 saat İngiilizce dersimiz var.

En iyi cevaplar
0
Ankara Atatürk (Anadolu*) Lisesinde 9. sınıftan önce 8. sınıftan sonra 1 sene boyunca İngilizce Hazırlık (İngilizce Eğitim) görüyoruz. İkinci yabancı dil eğitimide bu lisede çok iyi; Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve çince yabancı dillerinden birini görüyoruz. Ben Rusça yı seçtim. 4 saat Rusça, 20 saat İngiilizce dersimiz var.

ha tmm

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ama premium işi zaten zor yani, onları da anlamalıyız zaten her ay 2-3 tane ya da daha fazla GiftCode veriyorlar. Ama yine de MCTL sözünde duracaklarına inanıyorum (Miktar olarak).[DOUBLEPOST=1371312431,1371310096][/DOUBLEPOST]Ve bu arada 2000 ödül puanına ulaşıp "minecraft ustası" ünvanına ulaşamıyoruz çünkü 2000 puana ulaşamıyoruz :D en fazla 1500 küsür puan oluyor. Bunu umursuyorum, çünkü sanırım forumdaki en yüksek puanlı kullanıcıyım.

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya o zaman hevesim kaçtı mctl yi napayım ben? VIP falan hosuma gitmiyor zaten :/

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
craft_man özel mesajdan göndersem olur mu :D Göndereceğim takdir ve üstün başarı

Honeybear

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya ben 2-3 gün önce fotosunu yolladım gelmedi :(