Karakalem Resim Yarışması SONUÇLANDI

Yarışmaya Katılan Üyelerin Görselleri Konuda Mevcuttur

• 1# BerkayEC

Kullanılan: 2 2.4%
  • 2# mtahabal

• 3# WindArmy

Kullanılan: 3 3.6%
  • 4# BurnerTroll

Kullanılan: 6 7.2%
  • 5# Yeselectro

• 6# mine.master

Kullanılan: 7 8.4%
  • 7# _Kiritokun_

• 8# RollerKing

• 9# MrAnitome12

Kullanılan: 5 6.0%
  • 10# Acar_z

• 11# ElfonseReyiz

• 12# kprldes

Kullanılan: 4 4.8%
  • 13# Ege.

Kullanılan: 45 54.2%
  • 14# ByTheEfsane

• 15# MahmuTr

• 16# Muratcanicdag

• 17# _Iskefiyeli_

Kullanılan: 6 7.2%
  • 18# FatalRhymer61

• 19# ibolieberr

Kullanılan: 9 10.8%
  • 20# Clock_Man

• 21# Lukasss93

Kullanılan: 21 25.3%
  • 22# sugo

• Kullanılan toplam oy
    83
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Ahanda bir denk gelen şey daha. Tuhaftır ki 15 yaşıma kadar hiçbir kere bile bisiklete binmemiştim. Ama daha demin yeni bir bisiklet alınınca bemen öğrenmeye başladım. Çok şaşırdılar ilk günde bu kadar iyi sürebildiklerimi. Çünkü kendi içimden olmazsa olmaz şeyleri öğrenmem gerek dedim ve ilk günden güzelce bisiklet sürdüm. Bu dediğim olayın en ilginç yanı ise daha evvelsi gün yaşadım. :D Şaka gibi! İnsan isteyince yapar. Lise 1'den 2'ye geçmeye çalışırken dedi öğretmenleriniz bunu. Liseliler bilir. Tembel olan öğrenci, ben, bu denileni harfiyen uygulayarak Lise 1'i geçmeyi başardım. Bu denileni yapmasaydım belki de ben burda yazı yazamıyor olacak, istemediğim sonuçlar elde edecektim. İşte başarının sırrı istemekten geçiyor. Zorluğu sayılmaksızın. Ama sırf "Karakalem Resim Yarışması" diye gelip geçici bir şey için değil, kalıcı olarak istediğiniz şeyleri yönelin, başarın.[DOUBLEPOST=1407446962,1407446824][/DOUBLEPOST]
Üstünlük Bir Bakıma Vardır Oda Sadece İstek ve Sabır Olarak Kim Daha İstekli Daha Sabırlıysa İstediği Pek çok Şeyi Başarabilir Baştan Pes Etmeyerek Her Konuda Kazanabilirsin
İntihar etmek, sonucunun ölüm olduğu için kötü değildir, pes ettiği için kötüdür. Her şeyde pes etmemek gerekir.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahanda bir denk gelen şey daha. Tuhaftır ki 15 yaşıma kadar hiçbir kere bile bisiklete binmemiştim. Ama daha demin yeni bir bisiklet alınınca bemen öğrenmeye başladım. Çok şaşırdılar ilk günde bu kadar iyi sürebildiklerimi. Çünkü kendi içimden olmazsa olmaz şeyleri öğrenmem gerek dedim ve ilk günden güzelce bisiklet sürdüm. Bu dediğim olayın en ilginç yanı ise daha evvelsi gün yaşadım. :D Şaka gibi! İnsan isteyince yapar. Lise 1'den 2'ye geçmeye çalışırken dedi öğretmenleriniz bunu. Liseliler bilir. Tembel olan öğrenci, ben, bu denileni harfiyen uygulayarak Lise 1'i geçmeyi başardım. Bu denileni yapmasaydım belki de ben burda yazı yazamıyor olacak, istemediğim sonuçlar elde edecektim. İşte başarının sırrı istemekten geçiyor. Zorluğu sayılmaksızın. Ama sırf "Karakalem Resim Yarışması" diye gelip geçici bir şey için değil, kalıcı olarak istediğiniz şeyleri yönelin, başarın.[DOUBLEPOST=1407446962,1407446824][/DOUBLEPOST]
İntihar etmek, sonucunun ölüm olduğu için kötü değildir, pes ettiği için kötüdür. Her şeyde pes etmemek gerekir.

#respect o7 Hak etti adam. En az 1 saatlik detay var resimde. Tebrikler. B)

ibolieberr

Zombi Katili
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bana oy veren vermeyen herekese teşekkürlerr :)
Ayrıyeten yarışmaya katılan herkesi tebrik ederim..

hacker721

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ha Ege bu arada Wither sol üstte buldum witherı

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oy Verenler Teşekkürler :D
Ege Abi Şimdiden Tebrikler :D

_Iskefiyeli_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben hala Wither bulamadım :/[DOUBLEPOST=1407497859,1407491830][/DOUBLEPOST]Hala açıklanmadı :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...