Kanalım : TwinBro Oyun

omerszqnn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başta herkesin soracağı şu : Neden TwinBro Gaming değil?
Neden mi? Çünkü Google+ hak vermiyor.

Neyse konuya gelelim. Kanalın linki hemen burada! : http://www.youtube.com/twinbrog

Videolarımızda şu an Saints Row, Minecraft, Cube World, Feed the Beast gibi seriler var. Okul zamanı olduğu için fazla video çekemiyoruz ama sıradan bir kanalız. Ahmet Selim ve ben. Yani Ömer.

Bazı video serilerimizin linki:
Evet kanalım bu kadar. Düşüncelerinizi yorumlara beklerim. Beğendiyseniz abone olabilirsiniz.
(NOT: Az abonem var ama inşallah sizlerle çoğalır :) )

LegendRage

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizim de kanalımız var istersen kardeş kanal olup birlikte bideo çekebiliriz bizim kanal youtubta dikkat oyun yazarsan çıkar birlikte feed the beast oynayabiliriz modlar hakkında bilgim çok iyidir tabi istiyorsan ben sana skypeimi veriyim: gamecix1 eğer kabul ettiysen yorum yazar mısın

İyi forumlar...

omerszqnn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bizim de kanalımız var istersen kardeş kanal olup birlikte bideo çekebiliriz bizim kanal youtubta dikkat oyun yazarsan çıkar birlikte feed the beast oynayabiliriz modlar hakkında bilgim çok iyidir tabi istiyorsan ben sana skypeimi veriyim: gamecix1 eğer kabul ettiysen yorum yazar mısın

İyi forumlar...
Evet olabilir aslında :) Ama ne zaman yaparız o belli değil. Ve de kanalının linkini atabilir misin ?