Kanalım İçin Video programı Arıyorum

MysticVezon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kanalım var youtube'de ona video yükledim birkaç tane ama dahasını getirmek istiyorum o yüzden daha iyi bir video programı arıyorum Fraps denedim ya renk sorunu oluyor yada 1 saniye 1 saniye kaydediyor gibi sorunlar ile karşılaştım o yüzden sizden de fikir almak istedim.

ABONE OLURSANIZ SEVİNİRİM

|
Youtube Kanalım:http://www.youtube.com/channel/UCX_HJfvhqQXFlxj-3_nUlrA

Bilgisayarımın Özellikleri:

-Microsoft Windows XP Proffesionel
-Versiyon 2002

-2 Gb Ram
-Dahasına Nerden Bakılıyor Bilmiyorum :D Yardım Ederseniz Çok Mutlu Olurum :D

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Denedim ama donuk donuk çekiyor işletim sistemimde peki iyi deil ama ginede saol[DOUBLEPOST=1381595092,1381595040][/DOUBLEPOST]
Bandicam denedim iyi çekiyor ama arkadaşımın sesini almıyor ZdSoft en kısa zamanda deneyeceğim saol
Bandicam in goruntusu zdsoftun sesi iyiydi hatirladim kadariyla

omerszqnn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fraps kullan. En güzeli ama bazen bölebiliyor ve fazla GB kaplayabiliyor. Onun için Format Factory kullanıp hem birleştirir hem boyutu azaltır hem de film indirdikten sonra convert yapabilirsin :)

MysticVezon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fraps kullan. En güzeli ama bazen bölebiliyor ve fazla GB kaplayabiliyor. Onun için Format Factory kullanıp hem birleştirir hem boyutu azaltır hem de film indirdikten sonra convert yapabilirsin :)
Fraps'ta sorunlar yaşadığımı yazdım görmedin mi

MysticVezon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben survival değil oynadığım minigame leri müzik ile çekiyorum fakat henüz kanala koyma düşüncem yok.
Şey düşündüm ben bu ZdSoft ile çekip video edit programı ile görüntüsünü düzeltsem OZAMAN HANGİ VİDEO EDİT PROGRAMINI TAVSİYE EDERSİN

byCelil53

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bandicam > Vidoe > Ayarlar > İkici Ayarlar > Mikrofon yap... :) olur