Kanalım 41 Abone 691 Izlenme Teşekkürler :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kanalıma 2 gündür video yükleyemiyorum malesef nedeni aile içi sorunlar olduğundan dolayı :/ Şöylede diye bilirim Cumartesi akşam 18:00 - 19:00 arası babamlara geçiyorum , Pazar akşamı 20:00-22:00 arasında eve geliyorum (bi etkinlik yapmassak) o yüzden genellikle pazarları video gelmeyecek ama yarın tam gaz devam :) Abone olan herkeze teşekkür ederim , olmayanlarada teşekkür ederim açıkcası kendimi geliştirmem gerektiğini hatırlatıyor bana :) videoyu izleyen arkadaslar sonuna kadar izlediyseniz teşekkürlerimi sunuyorum :) videonun başında kapatıp giden veya izlemeyen arkadaşlar özür dilerim daha iyi videolar çekmeye çalısacağım :) Kısacası benimle olan olmayan herkeze teşekkür ederim . Yarından itibaren sizlerleyim ! Iyi geceler.

Geçmis Zafer Bayramı ' nız kutlu olsun !

@LegendWH @Gökçemis @zRedDragon @NeonSpade @Rayandu @Minecraftplayerr @KebabReyiz @yoloman @DenizCan_ @TheKordon @BurnerTroll @Miyooo @PluginciJoJuK @Monkeygunner5000 @Uchiha_Madara @uzumakimazuri @EminGny @Avetrox @Skrillox @PnowsMC @Külse02 @MantisWrath @Kovalski @KübraERG @Bay ZZ @Tzadiqel @B35T14 @Tnehow @fyreUK @adenzu54 @_EmreEge_ @Zorin @Mr_TeneKe @MeapBoy @DeathLightt @Rookies @Wasdefd @mciltrot34 @Enfalx @Forumİmamı @ErenBeyazkurt

Son düzenleme:

emin5444

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
H.O.

Bu arada etiketlediğin halde bildirim gelmemesi acı bi şey :( *

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
H.O.

Bu arada etiketlediğin halde bildirim gelmemesi acı bi şey :( *
Teşekkür ederim :) Acısını anlayamıyorum çunki hem forudma fazla tanınan biri değilim hemde beni etiketleyen olmuyor :) Hayırlısı ile dahada gelişeceğiz ^_^

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beni etiketleme :( hayırlı olsun.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun. Gözümü acıttın ama söyleyeyim (espridir lo anlamadıysan söyle açıklayayım).

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayırlı olsun, mutlu odluğunu gördükçe bizide mutlu ediyorsun. :)
Başarılarının devamını dilerim. ^_^

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun. Gözümü acıttın ama söyleyeyim (espridir lo anlamadıysan söyle açıklayayım).
Anlamadım açıkcası ^_^ ama teşekkür ederim ^_^
Hayırlı olsun, mutlu odluğunu gördükçe bizide mutlu ediyorsun. :)
Başarılarının devamını dilerim. ^_^
Teşekkür ederim açıkcası bügünün üzerinede iyi geldi bu mutluluk ne diyecegimi bilemiyorum anlatmama yaşanır yani ^_^

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
10 etiketten sonra bildirim gitmiyor muydu neydi öyle bir şeyler vardı*