Kanal İsim Önerisi

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
isminizi kendiniz bulmanız gerekiyor orjinal olması lazım :sırıtmak: daha akılda kalıcı oluyor.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok saaolun kanal kurmamaya karar verdim biraz sesim kalınlaşsın ondan sonra açcam saolun :)

Encrt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kanalınıza Bende Katılabılirmiyim Yaşım 13 anlaşırsak video çekeriz belki ha ??

Fallen Angel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kanalınıza Bende Katılabılirmiyim Yaşım 13 anlaşırsak video çekeriz belki ha ??

Biz 15 tatiline kadar beklemeye karar verdik. Ses biraz daha otursun diye. Yeni kanalı açacağımız zaman sana haber vereceğim :) Bi konuşuruz.Anlaşırsak benim için sorun yok :)

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana kanal konusunda tavsiyelerim:
1) Kesinlikle sonuna TR veya Gaming KOYMA !!!
2) Eğer arkadaşınla kuracaksan sizin birlikte kullandığınız kalıp kelimeler olabilir. Veya ortak sevdiğiniz bir şey. Kısacası ortak bir şey bulun.
3) İsmin orjinal olsun. Yani gidip te vidyogamers tarzı bir şey koyma.
4) İsimlerinizin kısaltması tarzı bir şey olabilir. Mesela seninki Ozandır onunki Korkut'tur (isimleri bulurken zorlandım :D), OZNveKRKT olabilir. Ben kanal kurdum ve saçma bir isimdense adım ve soyadımın sessiz harflerini koydum. www.youtube.com/knktl (Fırsattan istifade :D)
5) Kesinlikle orjinal olmayan oyun çekme. Zaten yeni başlayacağınız için hiç gelişemezsiniz.

Soruna da cevap buldun, ekstra öneri de aldın kanımca. Umarım faydalı olmuştur.

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana kanal konusunda tavsiyelerim:
1) Kesinlikle sonuna TR veya Gaming KOYMA !!!
2) Eğer arkadaşınla kuracaksan sizin birlikte kullandığınız kalıp kelimeler olabilir. Veya ortak sevdiğiniz bir şey. Kısacası ortak bir şey bulun.
3) İsmin orjinal olsun. Yani gidip te vidyogamers tarzı bir şey koyma.
4) İsimlerinizin kısaltması tarzı bir şey olabilir. Mesela seninki Ozandır onunki Korkut'tur (isimleri bulurken zorlandım :sırıtmak:), OZNveKRKT olabilir. Ben kanal kurdum ve saçma bir isimdense adım ve soyadımın sessiz harflerini koydum. www.youtube.com/knktl (Fırsattan istifade :sırıtmak:)
5) Kesinlikle orjinal olmayan oyun çekme. Zaten yeni başlayacağınız için hiç gelişemezsiniz.

Soruna da cevap buldun, ekstra öneri de aldın kanımca. Umarım faydalı olmuştur.

Niye bashurverse skinini kullanıyorsun :p

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır o ünlü bir youtuber senin kanalında onun skinin resmini görünce özenti diyip girmeyebilirler. Neyse tartışmayalım.

O kanal hakkında hiçbir fikrim yok. Ayrıca skinler tam aynı değil. Tek bir skin de tek bir kanalda kullanılcak da değil. Sorun olcağını düşünmüyorum.