Kaldırıldı.

LoopZone

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onu demiyorum hani internette MCTR plugin paketi var ya onu sen mi kodladın

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen konuyu dağıtmayın

Iyi forumlar...

Son düzenleme:

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalışmayan oyun modları lobi lag.
DDos koruması olmayan dandik makineler.
Tek çekirdek CPU ve 6 GB Ram.
Plugin'ler yarım yamalak.
Haritalar çalıntı.
Site filan yok.
Yasa yok yordam yok.

Evet evet Türkiyenin en iyi HUB sunucusu. :lol:
Bu konunun ametör'de filan olması lazım tamamıyla rezalet...

Benim ünlü bir sözümle mesajımı bitireyim ;

"Tam bir LEŞŞŞŞ !"

Dipnot ; Tam bir leşşşş'in kullanım hakları benimdir izinsiz kullanmayın ! :lol:
Sunucu berbat kabul ediyorum arkadaşımın sunucusunun bazı yerlerini çaldı. Ama DDos minecraft sunucularına olmaz sitelere olur hata burda. Ama bot koruması yok o ayrı :p Yani DDos yerine bot koruması yaz düzelir :D

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Eminmisin dene bakalım :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucu berbat kabul ediyorum arkadaşımın sunucusunun bazı yerlerini çaldı. Ama DDos minecraft sunucularına olmaz sitelere olur hata burda. Ama bot koruması yok o ayrı :p Yani DDos yerine bot koruması yaz düzelir :D
DDOS Sunuculara olur. :)

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
DDOS Sunuculara olur. :)
Nitrado'dan öğrendim ben sunucuma ddos attılar dedim minecraft sunucularına ddos atılmaz bot atılır dediler. Ama ikisi de hemen hemen aynı şey aslında :D ikisinin de amacı sunucu trafiğini arttırarak devre dışı bıraktırmak. (DDOS = Dağıtık devre dışı bırakma saldırısı)[DOUBLEPOST=1410028556,1410028509][/DOUBLEPOST]
Eminmisin dene bakalım :)
Evet sonra sunucu çöksün bende yasal suç işlemiş olayım. Kalsın :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Nitrado'dan öğrendim ben sunucuma ddos attılar dedim minecraft sunucularına ddos atılmaz bot atılır dediler. Ama ikisi de hemen hemen aynı şey aslında :D ikisinin de amacı sunucu trafiğini arttırarak devre dışı bıraktırmak. (DDOS = Dağıtık devre dışı bırakma saldırısı)
BOT oyun üstünden yapılan saldırıdır diğeri ise aktif olan bir banta yapılan saldırıdır.
DDOS attack yapılır.
Düzenleme ;
Afedersiniz fakat DDOS attack yapacak bir bant genişliğiniz varmı acaba 250 Mbps kadar ?

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
BOT oyun üstünden yapılan saldırıdır diğeri ise aktif olan bir banta yapılan saldırıdır.
DDOS attack yapılır.
Düzenleme ;
Afedersiniz fakat DDOS attack yapacak bir bant genişliğiniz varmı acaba 250 Mbps kadar ?
50 Mbps de neden sordunuz :D Bilgisayarımda ddos yapmak istiyorsanız kalsın :D Bir de bilmiyordum belki nitrado yanlış biliyordur DDOS u. Ama mantıklı aslında sonuçta sunucu bir makine üzerinde çalışıyor makine devre dışı kalırsa sunucu da devre dışı kalır. Yada port :p bu işlerden pek anlamıyorum.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
50 Mbps de neden sordunuz :D Bilgisayarımda ddos yapmak istiyorsanız kalsın :D Bir de bilmiyordum belki nitrado yanlış biliyordur DDOS u
Bilgisayarınızdan DDOS yapmak istemiyorum.
50 Mbps hız ile DDOS koruması olan makineye hiçbir şey yapamazsın.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacı Bunlar O Taraflarını Düşünmüyorlar 2 Sunucu hacklemişler bir şey dememişler bizimde susucamızı sanıyorlar :D 5.000 TL 50.000 TL'ye Kadar Uzar :D
5000 TL 50000 TL Değil para koparamazsınız :D Ama hapis yatar o kişi Sunucuyu devre dışı bırakmak 5 yıl hapis demekmiş...[DOUBLEPOST=1410028942,1410028890][/DOUBLEPOST]
Bilgisayarınızdan DDOS yapmak istemiyorum.
50 Mbps hız ile DDOS koruması olan makineye hiçbir şey yapamazsın.
Saldırı yapacak halim yok zaten :p Hapis yatmak istemiyorum cezası 5 yıla kadar değişiyor.[DOUBLEPOST=1410029090][/DOUBLEPOST]Evet kanunu buldum:
Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme :
MADDE 244. (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Bir bilişim sistemindeki verileri bozan, yok eden, değiştiren veya erişilmez kılan, sisteme veri yerleştiren, var olan verileri başka bir yere gönderen kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Bu fiillerin bir banka veya kredi kurumuna ya da bir kamu kurum veya kuruluşuna ait bilişim sistemi üzerinde işlenmesi halinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

(4) Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması hâlinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur.