Kaldırıldı.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pardon sikayetci degil mi ? Adam bu durumlardan sikayetciki millete söylüyor.
Şikayetçiyim olarak belirtmemiş,
Arkadaşlar eğer bu servere girerseniz şunları kesin görürsünüz :
Yazıdan anlaşıldığı gibi bu bir öneri mesajıdır.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şikayetçiyim olarak belirtmemiş,
Arkadaşlar eğer bu servere girerseniz şunları kesin görürsünüz :
Yazıdan anlaşıldığı gibi bu bir öneri mesajıdır.
Küfür etmesine gerek varmı ben küfür edersem direk uzaklaştırılırım forumdan bende talep ediyorum uzaklaştırılmasını

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Canyo gereğini yap şunun ! 5 - 6 kere küfür etmiş !
Küfür etmesine gerek varmı ben küfür edersem direk uzaklaştırılırım forumdan bende talep ediyorum uzaklaştırılmasını
Beyler sizin niyetiniz burada tartışmak değil. Gelip burada konunun güncel kalmasını sağlamak. Ben burada size çok güzel durumu izah ettim. Eğer hala karşı çıkacaksanız bir konuşma açın orada devam edelim. Bu yorumumdan sonra buraya atılan yorumları konuyu güncel olarak atılan yorum olarak nitelendirip gereken işlemi yapacağım.

CrazyKiller07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Gayet Güzel Ancak Lapisin Olması Serveri Biraz Kötülüyor [Yeni Komur Ve Redstone Koyulabilir] Ancak Server Sizin Karar Sizin Ben Birşeye Karışamam :)

Son düzenleme:

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede tek avatar demişsiniz.Siz sunucuyu kurmadan önce nomercy isimli sunucuda avatar vardı sonradan kaldırdılar.Türkiyede tek avatar demeniz bence doğru değil.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiyede tek avatar demişsiniz.Siz sunucuyu kurmadan önce nomercy isimli sunucuda avatar vardı sonradan kaldırdılar.Türkiyede tek avatar demeniz bence doğru değil.
Türkiyede ilk mi dedik şu anda türkiyedeki tek avatar sunucusu burda

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Lapissiz sunucu istiyorsanız Survival sunucumuza geçiş yapabilirsiniz 1 saate alıyoruz sunucuyu

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyede ilk mi dedik şu anda türkiyedeki tek avatar sunucusu burda
yanılıyorsun siz sunucunuzu açmadan önce biz açtık avatar halada açık ancak IP yi insanlara vermiyoruz... bu doğru bir şey değil o yazıyı silmenizi istiyorum.

He birde çaldınız pluginlerimi hemen reklamıda aynı gün aldınız.Hiç merak etmeyin sizi dava edeceğimi bilin bu yanınıza kâr kalmaz.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanılıyorsun siz sunucunuzu açmadan önce biz açtık avatar halada açık ancak IP yi insanlara vermiyoruz... bu doğru bir şey değil o yazıyı silmenizi istiyorum.

He birde çaldınız pluginlerimi hemen reklamıda aynı gün aldınız.Hiç merak etmeyin sizi dava edeceğimi bilin bu yanınıza kâr kalmaz.
Hatta şu an yapımı sürüyor.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0