Kaldırıldı.

Craftİstanbul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KONU YANLIŞ BAŞLIK ALTINDADR KONUNUZU ÇEKİRDEK HUB SUNUCU BÖLÜMÜNE TAŞIYINIZ.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
tık tık, vaaay eglence kardeşim napıyosun ya nasılsın iki tık uzağımdaydın ama seni fark etmemişim :/

hocam spawnınızı çok beğendiğimi söyliyim

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ahah öyle konuş sen :) sunucuya gelip abi memduh abi nolur banımı aç abi server çok güzel abii diyen ben değilim ve çok konuşma biz fakir değiliz bunu dediğin için bile foruma 200TL lik reklamı veriyorum +100 olunca görüşürüz.
Bastan soyliyim bu yazacagim yazida herhangi bir kotuleme veya asagilama amaci gutmuyorum sadece meraktan soruyorum.
200 TL verince zenginmi olunuyormus :D
Klavyem de Turkce karakterler bulunmadigi icin yazim kurallarina dikkat edemiyorum lutfen kusuruma bakmayin.

MustafaGF

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin sadece 1 tek eksiği var oda sağ taraftaki bilgiler plugini o da eklenirse harikulade:notch:

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşkar winternw tam bir rezil serverdir.Mctr Craftı hackledi bide server değiştik winternw ye gelin diyor.Tavsiyem bu rezil abi serverine girmeyin.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Her şeyin daha iyi olabilmesi için bulduğumuz yollar:

- Dürüst bir takımız
- Neredeyse 3 yıldır çalışıyoruz
- Kullanıcılar için güvenilir bir server

BUNU GORDUM KONUDA AZDAHA OLUYORDUM YAZIKLAR OLSUN SIZIN GIBI SUNUCUYA !

azap_axcf

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ARkadaşlar Bu server Kurucuları minecrafTurkiyeCraft.com u çalmışlardır vve çökeltmeye çalışmışlardır McTr çökeltmeden önce serveri ele geçiridi ama tekrar winter kurucuları mctr yi ele geçirmiştir servere girince çakmalobby atıp serverin ipini yazmaktadır o yüzden servere girmemenizi rica ederim