Kahretsin! Daha önce fark etmeliydim!

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun -lere inmiş Yani Alırsak Para gelicek!? (Almayın Böyle Dedim Diye :D)

Edit:oyunu Görünce İçimden Geçti,Steamde Bunun Gibi Oyunlar Bile Kabul Ediliyor.Yani Grafikci Bulup Kodlama Öğrenip SAO Gibi Bir Oyun Yapasım Geldi Ama Kim Bilir Kaç Yıl Sürer.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Edit:oyunu Görünce İçimden Geçti,Steamde Bunun Gibi Oyunlar Bile Kabul Ediliyor.Yani Grafikci Bulup Kodlama Öğrenip SAO Gibi Bir Oyun Yapasım Geldi Ama Kim Bilir Kaç Yıl Sürer.

Ben coder arayışlarındayım bu aralar seninle aynı fikre dayanarak. (3 boyutlu olacak. Ben modelleyecem.) (SAO değil de Btoom gibi düşünüyordum ben.)

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız almak için buton yok? Veya indirmek için? En azından bende yok. :/

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Steam olayı farklı. İstersen gta kalitesinde bir oyun yap yatırım yapmazsan, reklam yapmazsan greenlight dan çıkamaz.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız almak için buton yok? Veya indirmek için? En azından bende yok. :/
Hayır, bunu garipsemen yanlış? (Bende de yok :'( [nedeni: Kaldırılmış olması])
Ben coder arayışlarındayım bu aralar seninle aynı fikre dayanarak. (3 boyutlu olacak. Ben modelleyecem.) (SAO değil de Btoom gibi düşünüyordum ben.)
Btoom gibi olcaksa sürekli animeden bekleyipte hiçbir zaman olmayan kukla bombalar koyun. Yani kukla şeklinde bombalar örnk (Köpek,Kedi)

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır, bunu garipsemen yanlış? (Bende de yok :'( [nedeni: Kaldırılmış olması])

Btoom gibi olcaksa sürekli animeden bekleyipte hiçbir zaman olmayan kukla bombalar koyun. Yani kukla şeklinde bombalar örnk (Köpek,Kedi)

Btoom ile aynı bombaları kullanmayı düşünmüyorum. Karakterler de anime biçiminde olmayacak zaten. Kendi orijinal fikrimizi (Tek kişi değiliz bu arada.) Btoom konseptine zımbalamayı düşünüyorum.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sao Gibi Oyun Yapmak O Kadar Kolay Deyil 100 Tane Kat Var Onlarında Ayrı Ayrı Bossları Mobları ve Canavarları Var 2 Yıl Deyil 4 Yıl Uğraşsan Anca Yapan.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sao Gibi Oyun Yapmak O Kadar Kolay Deyil 100 Tane Kat Var Onlarında Ayrı Ayrı Bossları Mobları ve Canavarları Var 2 Yıl Deyil 4 Yıl Uğraşsan Anca Yapan.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ama Farkındaysan 73.Katta Heatcliff i öldürünce Bitti Seri.Yani Mantık Olarak 73 Kat Yapmamız Lağzım.(Hala Uzun Ama Olsun :D)Birde Normal 5-6 Kişilik Değilde Bayağı Geniş Bir Ekibin Olursa Oyunu 1 Yılda Bitirirsin.

Edit:Seriden Kastım Oyun Olan SAO

Edit2 : bir şey Daha Farkettim Bölüm Aralarında Floor Atlıyor Yani 50 den Bile Az Floor Yapmamız Lağzım.

Btooom un Gerçek Hayattaki Gibisimi Yoksa Oyun Versiyonumu?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama Farkındaysan 73.Katta Heatcliff i öldürünce Bitti Seri.Yani Mantık Olarak 73 Kat Yapmamız Lağzım.(Hala Uzun Ama Olsun :D)Birde Normal 5-6 Kişilik Değilde Bayağı Geniş Bir Ekibin Olursa Oyunu 1 Yılda Bitirirsin.

Edit:Seriden Kastım Oyun Olan SAO

Edit2 : bir şey Daha Farkettim Bölüm Aralarında Floor Atlıyor Yani 50 den Bile Az Floor Yapmamız Lağzım.

Btooom un Gerçek Hayattaki Gibisimi Yoksa Oyun Versiyonumu?

Btoom yok Btoom'u aklından çıkart, bombalı bir pvp oyunu düşün sadece. Ama plan tam oturmuş değil. Grafik stiline bile karar vermiş değilim bırak oyun mekaniklerini.

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Btoom yok Btoom'u aklından çıkart, bombalı bir pvp oyunu düşün sadece. Ama plan tam oturmuş değil. Grafik stiline bile karar vermiş değilim bırak oyun mekaniklerini.
Oyun Mekanikleri Biraz FPS Olur,Biraz Survival Games Birazda Biz Uydururuz Sıkıntı Yok xD.Grafik Stilide Gta SA Gibi Olsun Hani Çok Derinlemesine Değil Nasılsa.Ama Grafikleri İyi Olmalı.Yani Karar Veremediklerini Bana Söyle Fikrimi Atayım Ortaya :D

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Mekanikleri Biraz FPS Olur,Biraz Survival Games Birazda Biz Uydururuz Sıkıntı Yok xD.Grafik Stilide Gta SA Gibi Olsun Hani Çok Derinlemesine Değil Nasılsa.Ama Grafikleri İyi Olmalı.Yani Karar Veremediklerini Bana Söyle Fikrimi Atayım Ortaya :D

Benim Grafik düşüncem de Unturned tarzı çok minimal bir stildi :D

Sağdan soldan alıp ortaya yamalı bohça gibi bir şey çıkartmak amacım değil. Super Hot gibi orijinal mekanikler düşünüp genel bir mekaniğe oturmak istiyorum. Onun için de düşünmem lazım.