Kahraman Adam Minecraft Adventure Harita

Mapı beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    4

Bilalhh

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Merhaba ben Bilal bu benim ilk Mapım beğenirseniz v2 yapıcam yorumlarınızı bekliyorum . :) :D
Resimler :

v2 ye başladım :)
İndirme linki : http://dosya.altervista.org/download.php?file=611fcd070a28dbf3bcf35cb5c086b26f

Kurmak için başlat-r yapın %appdata% yazın .minecraft klasörüne girin saves dosyası var oraya winzipper daki kahraman adam dosyasını atın bu kadar basit :) :D
Yardımcı olduysam kanalıma abone olabilirsiniz :) :D

Resimler bu kadar insallah beğenirsiniz kötüyse küfretmeyin öneri verin daha güzel yaparım :)

Youtube kanalımız : http://www.youtube.com/user/haybinminecarft Abone olursanız sevinirim :) Kanala ortak aranıyor bu arada :)

Son düzenleme:

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hemen indiriyorum[DOUBLEPOST=1398259448,1398258673][/DOUBLEPOST]oynadım da nilüferleri takip ediyom sonu nerde bi orda bi burda nilüfer var

Bilalhh

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hemen indiriyorum[DOUBLEPOST=1398259448,1398258673][/DOUBLEPOST]oynadım da nilüferleri takip ediyom sonu nerde bi orda bi burda nilüfer var

Biliyorum karıştırmayın diye denizin içine ışık tasıda koydum onları takip edebilirsin ya da nilüferlerin arka arka gittiği yerden git :)

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map Güzel...

Kanalına Gelebilirim 11 Yaşındayım

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizimde arkadaşlarla bi kanalımız var yazın video atacaz sizinle video çekebiliriz öyle değil mi?

HuseynZiyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık kardeşim bnm . İlk map 'in sanıyorsam . Bide oylama açmışsın " Map yapmaya devam edim mi " .. Hayır deseler yapmayacan mı sanki . Yapacaksn tabii ki . Kendini yavaş yavaş geliştireceksn . Bi bakmışsın Hypixel olmuşsun :) Önemli olan başlangıç deildir evlat ... Tmm gaza geldim yazdm onu .. A:SD:A:SD: .