Kaçırılan çalışanları bul FULL

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
TSP'ci çıktı lo :D Oyunun bütün endinglerini izledim ne manyak bir anlatıcıydı ya... :D "The end is never The end is never The end is never The end is never The end is never The end is never ...."
resourcepacke de easter egg ekledim onunla ilgili (The end isnever ile ilgili):D[DOUBLEPOST=1391370856,1391370824][/DOUBLEPOST]ama blunması çok kolay

BLuReD

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzelmiş

Son düzenleme:
M

MUHDE

Ziyaretçi
Cok güzel bir adventure map yapmissin Üstelikte command block bilgine hayran kaldim vede hayal gücüne asansörden atliyorsun oysaki baska bir yere gidiyor ama yinede düsmüs gibi gözüküyor.. ama beyin yonetme makinasi devre disi birakirmiyor malesef bende bunun uzerine:

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birazdan pc geçicem ve indircem merak ettim :D

Mustafa Kemal Atatürk !

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Cok güzel bir adventure map yapmissin Üstelikte command block bilgine hayran kaldim vede hayal gücüne SPOILER:[ asansörden atliyorsun oysaki baska bir yere gidiyor ama yinede düsmüs gibi gözüküyor.. ama beyin yonetme makinasi devre disi birakirmiyor ]malesef bende bunun uzerine:

Makinanın devre dışı bırakılması gerekiyor... Ama resmi kaldır spoilerler ver

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru . Yorumlardan yola çıkarak oynamaya karak verdim . Benimde bazı fikirlerim olabilir belki nerelerinde eksik var

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bizde arkadaşla swde oynadık ben haritayı biliyodum onu takip ettim sadece :D Haritayı tamamen bitirince arkadaşa gamemode verdim sonra dolaşırken katman kayalı yere girip heryeri patlattık sonra ben effect ile ikimizede 62 kalp verip yenileme verdim 2 saat kapıştık ölen olmadı :D

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bizde arkadaşla swde oynadık ben haritayı biliyodum onu takip ettim sadece :D Haritayı tamamen bitirince arkadaşa gamemode verdim sonra dolaşırken katman kayalı yere girip heryeri patlattık sonra ben effect ile ikimizede 62 kalp verip yenileme verdim 2 saat kapıştık ölen olmadı :D
Nooooo Map Singleeeee .D dur yaziyim konuya

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben beğendim güzel olmuş ellerine sağlık 2. bölümü isteriz :D
2. Bölüm olmaz ama yeni sonlar ekleyen updateler mutlaka biryerden çıkar. Sonların durumunu ara sıra kontrol et. Aklıma gelen ve yapılabilecek sonları oraya koyuyorum :)[DOUBLEPOST=1391441593,1391439873][/DOUBLEPOST]UP + Konuya telif hakları eklenmiştir. Mapı sitesinde vs yerderde paylaşacaklar (hatta herkes) okusun!

M

MUHDE

Ziyaretçi
Sorun bendemi mapi defelarca yeniden yükledim ancak makinayi devre disi birak tusu calismiyor ._.