K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Hangi paket size daha çok hitap ediyor_

• Kullanılan toplam oy
    233

c0ldwave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@KöfteistKöfte reis senin ilk videolarında oak barreller böyle yanıp yanıp sönüyordu şimdi jabba barrele geçtim aynısı yapmaya başladı ne yapabiliriz ?

ByTraBzonLee61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle K.A.S.A.'nın eski, yani Mo Creatures bulunan bir sürümünü kullanıyorsan güncelle. Mo Creatures sistemi çok zorluyor. Bunun yanı sıra Underground Biomes, Opis, Enhanced Portals çıkarabileceğin bazı modlar (özellikle underground biomes). Ama yeni bir dünya oluşturman gerekir.[DOUBLEPOST=1394915313,1394914765][/DOUBLEPOST]
Onun için aslında bir tavsiyede bulunabilirim. K.A.S.A.'nın config dosyalarını koruyarak sadece aşağıdaki modları kur:
  • Applied Energistics (appeng-rv14 gibi bir dosya adı)
  • Buildcraft
  • CodeChickenCore
  • CoFHCore
  • gregtech
  • IC2Nuclear Control
  • Industrialcraft 2 Experimental
  • Inventory Tweaks
  • neıaddons
  • NEIPlugins
  • Not Enough Items
  • Railcraft
İsteğe bağlı olarak aşağıdakileri de kurabilirsin:
  • Forestry
  • Ender Storage
  • Dimensional anchor (Immibis Core gerektirir)
  • Factorization
  • Iron Chests
  • Jabba (Mobius Core gerektirir)
  • Open Computers
  • Steve's Factory Manager
Bu yukarıda saydıklarım sistemi çok zorlamayan ve olmazsa olmaz, sonradan saydıklarım da işe yarar ve gene çok kasmayan modlar.

Eğer sadece ilk listedekilerle oynarsan gayet güzel bir performans alırsın ama oyunun hafif zor olur. Fakat kendini vererek oynarsan aşırı keyifli bir oyun olabilir. Sonraki listeden de senin için vazgeçilmez olan şeyleri seçip kurarsın. Hatta bunu bir dene, eğer beğenirsen bu konsteptte bir K.A.S.A. Mini yayınlayabilirim (zor bir iş değil)

Hazırlamanın kolay yolu: K.A.S.A. Standart'ı indir, bu modlar harip hepsini sil

bende K.A.S.A Yı İndirip Bi Kaç Mod Sildim Ekledim Birseyler Yaptım Ama Sabit Bir FPS Alamıyorum Ara Sıra 40 50 Oluyor sonra 10 larda 5 lerde sürünüyor Ne Yapmalıyım Optifine Filan Kurulu ?

Nikeman2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köfte Kasa Masochist 1.0.0 ve 1.0.1 de hata var bi bakarmisin id sorunu var diyor

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köfte Kasa Masochist 1.0.0 ve 1.0.1 de hata var bi bakarmisin id sorunu var diyor
Galacticraft updati problem öıkartmış. K.a.s.a standart'ın galacticraft configlerini alabilirsin
Ve de calclavia configlerini. 1.0.2de bunun olmamasına özen göstereceğim, özür dilerim.

Sent from my C6903

Nikeman2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
okey rodger that köfte abi calvalia core ve galacticraft configlerini degistirecem

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
JVM argümanları ne için gerekli. Sırf merakımdan soruyorum.

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle K.A.S.A.'nın eski, yani Mo Creatures bulunan bir sürümünü kullanıyorsan güncelle. Mo Creatures sistemi çok zorluyor. Bunun yanı sıra Underground Biomes, Opis, Enhanced Portals çıkarabileceğin bazı modlar (özellikle underground biomes). Ama yeni bir dünya oluşturman gerekir.[DOUBLEPOST=1394915313,1394914765][/DOUBLEPOST]
sistemim 6gb ram 2gb ekran kartı intel core i5 kasa nın 0.3.1 inde oynuyorum (standart) mo creatures zaten bulunmuyor.
oyuna 2 gb ram le oynayan arkadaşlar var ve bu sorunu yaşamıyorlar acaba leptop ta oynuyorum diye mi böyle sorunlarla karşılaşıyorum teşekkürler.
Edit : oyunda aşırı derecede ilerledim yeni bir dünya yaratmayı çok fazla istemiyorum

Gangster03

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
köfte abi benim bilgisayarın ram'ı 4gb ekran kartı 2000mb ama oyun feci kasıyor nasıl düzeltirim (sorun büyük ihtimalle nei den kaynaklanıyor ama nei çok lazım :D )

c0ldwave

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@KöfteistKöfte industrial blast furnace insufficient energy line diye hata veriyor enerji hattına sadece onu bağladım yine aynı titanium işleyemiyorum

lanetpislik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mod pakatini yükledim sonunda oynayabilicem :D

Paket açılıyo ama direk çöküyo sanırım ram 2 gb ondan :( lanet olsun :(

Son düzenleme:

Nikeman2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Arkadaşlarla masochist oynicaz 6 kisiyiz cumartesi basliyoz