java sorunu !

aykut**

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar yeni orjinal minecraft aldım.Sorunum ise forge yükleyemiyorum java damı problem var anlayamadım forge installer indirdim birlikte açtan java SE Binary seçiyorum ama kurulum ekranı çıkmıyor sadece cmd ekranı 1 saniyeliğine açılıp kapanıyor.ekranda yazanı zar zor okumaya çalıştım ''could not find'' yazıyodu başında devamını anlamadım google da arıyorum ama hep yabancı forumlarda birşeyler yazıyor. anlayamıyorum yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java yı sil tekrar kur , windows un 64 bit ise 64 bit java indir

aykut**

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Java yı sil tekrar kur , windows un 64 bit ise 64 bit java indir

indirdim kurdum komple baştan ama bir şey farketmiyor hep aynı.[DOUBLEPOST=1376122691,1376122494][/DOUBLEPOST]java 64 bit indirdim kurdum ama birde sen link ver arkadaşım istersen indirdiğim jdk-7u25-windows-x64

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende onu indirdim bende oluyor

aykut**

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
o cmd ekranında yazan hatayı araştırdım ''could not find the main class'' galiba böyle bir şey yazıyor ve hemen kayboluyor[DOUBLEPOST=1376123556,1376122917][/DOUBLEPOST]arkadaşlar zar zor çektim 1 saniyeliğine bu açılıp hemen kapanıyor...

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tüm forge ları sil sitesinden 1 tane indir indirdiğin yeri değiştirmeden kur (mesela masaüstü ne indirdiysen orda kalsın başka klasöre atma)

aykut**

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm forge ları sil sitesinden 1 tane indir indirdiğin yeri değiştirmeden kur (mesela masaüstü ne indirdiysen orda kalsın başka klasöre atma)

tamam bana senin indirdiğin forge un linkini atarmısın belki benim indirdiklerimde sorun vardır ?

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tapatalktan giriyom link atamam

aykut**

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

yok arkadaşım kusura bakma senide uğraştırıyorum ama olmuyo hep aynı ekran javanın kurulu olduğu yerdeki her java programıyla açmayı denedim yok olmuyo ''java'' ''javaws'' ''javaw'' hiçbiri açmyo hepsini gözat dan seçiyorum deniyorum yok fayda...[DOUBLEPOST=1376126331,1376125262][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar ilgilenebilecek kimse varmı ?

anka06

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yok arkadaşım kusura bakma senide uğraştırıyorum ama olmuyo hep aynı ekran javanın kurulu olduğu yerdeki her java programıyla açmayı denedim yok olmuyo ''java'' ''javaws'' ''javaw'' hiçbiri açmyo hepsini gözat dan seçiyorum deniyorum yok fayda...[DOUBLEPOST=1376126331,1376125262][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar ilgilenebilecek kimse varmı ?

Yönetici olarak çalıştırdınmı ?