Java Hatası

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Satır 43: [20:57:50] [Thread-8/WARN]: Could not get latest artifact information: FileNotFoundException
Satır 40: [20:57:49] [Server thread/WARN]: To change this, set "online-mode" to "true" in the server.properties file.
Satır 39: [20:57:49] [Server thread/WARN]: While this makes the game possible to play without internet access, it also opens up the ability for hackers to connect with any username they choose.
Satır 38: [20:57:49] [Server thread/WARN]: The server will make no attempt to authenticate usernames. Beware.
Satır 37: [20:57:49] [Server thread/WARN]: **** SERVER IS RUNNING IN OFFLINE/INSECURE MODE!
Satır 36: [20:57:49] [Thread-8/WARN]: Could not get information about this CraftBukkit version; perhaps you are running a custom one?: FileNotFoundException

Serverde bu hatalar veriyor ne olur yardım edin

Son düzenleme:

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
google translate :(

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
warn vermiş bir şey olmaz

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuda bir değişiklik yapmaz sadece cmddeki yazı kirliliği
Sağol ben çok büyük bişe sanmıştım teşekkürler.
bide serverimde oyuncu yazıyo ya orada world yazı anlarsın ya onu yapmayı denedim multiverse coreden false yapıyorum tekrar ture oluyor dosyayı kaydettiğime emşinim 3 4 kere dendim.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bukkit sorunu sanmıştım.
Anlatmaya gelmiştim :/

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/mv config prefixchat false
Sağol ben çok büyük bişe sanmıştım teşekkürler.
bide serverimde oyuncu yazıyo ya orada world yazı anlarsın ya onu yapmayı denedim multiverse coreden false yapıyorum tekrar ture oluyor dosyayı kaydettiğime emşinim 3 4 kere dendim.