JaegerTeam |-| Profesyonel Factions Keyfi ! |-| VIP Çekilişi |-| [1.7.2/1.7.4]

minecraft4542

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adiniz:Bekir
Soyadiniz:Yalı
Oyun Adiniz SiteSTCZ
Yaşınız kaç ?:"15"
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:Yaklaşık 3 yıl
Minecraft Bilgisi ?:WE-WG-Factions-Sunucu Yönetimi ve yak.40 Plugin Biliyorum."
En çok ne olmak istersiniz ?:Admin Moderator
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?:Warplar yapıp wg atarim. WE'yi etkili kullanırım. Yetki Verebilirim.
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?:"WE-WG-Warp çekme-Event Yapma-Jail-Mute(Ban Size Kalmiş)
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ? Sizinle gercekten oynamayı isterim
Beni secerseniz sizinle cok eğleneceğimizi söyleyebilirim

Son düzenleme:

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben Hala LAvacrafttayım 2 serverda builderlik yapacak gücüm var .
2 serveri dare edecek güç herkezde var . Serverlerin Arasında rekabet vardır user toplamaya çalışır bu reklamlar niye yapılıyo saniyosun ama sen 2 serverede yardım ederek iki yüzlü oluyosun ayrica 14 yasindayim diye yalan sölüyosun rekalmlarda 11 yasindasin ocakın bilmem kaçında 12 ye giriyodsun skypeden hepsini yazdın biliyosunki yalancı ve iki yüzlüsün :)

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yasin 12 degilmi senin emre skypede eklisin hem ayrica lavacraftda builerdin server kapandı hemen baska serverleremi gittin satiyosun her serveri
Merhaba Dragon_sf_7, "Yasin 12, server kapandı baska serverler gittin" Sözcüğüne bir anlam verebilemedim. Verebilen varmı ?, Bir kişi Bir servere builder olarak girdi ve o serverde ömür boyumu kalacak server acılmayacak ve başka serverleredemi gitmeyecek ?, Biraz düşünün ve konuda tartışma çıkmasını sakına istemiyorum. Başvurulara bakıyorum. Sunucu bugün açılıyor İyi Oyunlar ![DOUBLEPOST=1389529342,1389529142][/DOUBLEPOST]
Kerem Korkmaz
iLeopardx
14
1 yıldır Minecraft oynuyorum .
Dönüşümlerin çoğunu biliyorum , büyük boyutta map veya eser yapabiliyorum .
Admin olmak ve yeni oyunculara yardımda bulunup , kurallara uymayanlara gereğini yapmak istiyorum.
gm 1 , mute , kick , ban
Sizle birlikte Minecraft oynayıp , server daki diğer arkadaşlarla eğlenip kurallara uygun bir oyun oynamayı çok isterim.
Daha Sonra düşünülecektsiniz.[DOUBLEPOST=1389529451][/DOUBLEPOST]
Adiniz:kaan
Soyadiniz:kahraman
Oyun Adiniz tuna123
Yaşınız kaç ?:15
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:3 yıl
Minecraft Bilgisi ?:Bütün komutları bilirim
En çok ne olmak istersiniz ?: admin veya mod
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?: Warp lar dekorasyonlar
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?: gm1 tpall word edit word guard
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?:evet
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve MODERATOR Olabileceginizi düşündüm,
:log^: SKYPE EKLEYİN Veya Oyun açıldıgında ulaşın... SKYPE - gkhnclk5 !
[DOUBLEPOST=1389529493][/DOUBLEPOST]
Adiniz:"Mertcan"
Soyadiniz:"Şahin"
Oyun Adiniz:"mertcan123123 Minecraftim Orjinal(Hava Atmiyorum Söyledim Sadece)"
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:"2.5 Yıldır"
Minecraft Bilgisi ?:"WG WE Bilirim Acemi Değilim Komutları Kodları Bilirim"
En çok ne olmak istersiniz ?:"Admin veya Moderatör"
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?:"Siz Ne İsterseniz Build Pek Beceremem Genelde Kodlar"
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?:"en önemlileri wg we"
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?:"Onu Oynayarak Göreceğim :) Ama Kesin Cevap İsterseniz Evet"
O Halde CUMARTESİ SİZLERLEYİZZZZ !!!
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve BUİLDER Olabileceginizi düşündüm,
[DOUBLEPOST=1389529528][/DOUBLEPOST]
Adiniz:Berkant
Soyadiniz:Gülveren
Oyun Adiniz:McBerko
Yaşınız kaç ?:12(küçük diye aldırmayın 9 swde yetkili oldum)
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:Nerdeyse 3,5 Yıldır
Minecraft Bilgisi ?:WG ve WE Biliyorum.
En çok ne olmak istersiniz ?:Admin,Moderatör
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?:Servere Yeni Warplar ve Minigamesler Yapabilirim.
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?:WG ve WE Olması Gerek.
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?:Oynayarak Göreceğiz.
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve ADMİN Olabileceginizi düşündüm,
[DOUBLEPOST=1389529578][/DOUBLEPOST]
Adiniz: Hüseyin
Soyadiniz: AlpArslan
Oyun Adiniz: HUSO
Yaşınız kaç ?: 20
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?: 3
Minecraft Bilgisi ?: Wg , Minecraft hakkında butun oyun bilgisi Factions , Pvp , SkyBlock , SurvivaL , oyun Kodları , Build Kodlari
En çok ne olmak istersiniz ?: Yasım 20 olunca tabii ki Yetkili olmak ısterım arkadaslarla ılgılenmek hosuma gıdıyor (tabii ki adam olanlarla) yani mod ya da Admin
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?: Arkadasların istedikleri her şeyi
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?: Gm1 , Op(olursa tabii ki) Oyun ici kodlar wg kodları Set komutları
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?: tabii ki İsterim :)
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve MODERATOR Olabileceginizi düşündüm,
[DOUBLEPOST=1389529616][/DOUBLEPOST]
Adiniz:Bekir
Soyadiniz:Yalı
Oyun Adiniz SiteSTCZ
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:Yaklaşık 3 yıl
Minecraft Bilgisi ?:WE-WG-Factions-Sunucu Yönetimi ve yak.40 Plugin Biliyorum."
En çok ne olmak istersiniz ?:Admin Moderator
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?:Warplar yapıp wg atarim. WE'yi etkili kullanırım. Yetki Verebilirim.
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?:"WE-WG-Warp çekme-Event Yapma-Jail-Mute(Ban Size Kalmiş)
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ? Sizinle gercekten oynamayı isterim
Beni secerseniz sizinle cok eğleneceğimizi söyleyebilirim
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve BUİLDER Olabileceginizi düşündüm,

Keremibocan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adiniz:Kerem
Soyadiniz:Yıldız
Oyun Adiniz:Keremibocan
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:3 Sene.
Minecraft Bilgisi ?: Nitrado server kurdum 3 ay yazın.Plugin ustasıyım.
En çok ne olmak istersiniz ?:Admin olmak isterim.
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?Sizin için en gerekli şeyleri yaparım serverın neye ihtiyacı varsa.
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?Dürüstlük en önemli şey bide adminlik konusunda.
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?Server aradım yönetici olmak için ve sizi gördüm inşallah seçilirim pişman olmazsınız.

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adiniz:Kerem
Soyadiniz:Yıldız
Oyun Adiniz:Keremibocan
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:3 Sene.
Minecraft Bilgisi ?: Nitrado server kurdum 3 ay yazın.Plugin ustasıyım.
En çok ne olmak istersiniz ?:Admin olmak isterim.
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?Sizin için en gerekli şeyleri yaparım serverın neye ihtiyacı varsa.
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?Dürüstlük en önemli şey bide adminlik konusunda.
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?Server aradım yönetici olmak için ve sizi gördüm inşallah seçilirim pişman olmazsınız.
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve ADMİN Olabileceginizi düşündüm,

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederim.Sunucunuzun Muhteşem Ötesi Olacağına İnanıyorum.

✯ קĹéЯéƒéήáTM ✯

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adiniz:"İsmail"
Soyadiniz:" Zorlu"
Oyun Adiniz:"Jedi098"
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:" İlk Beta Sürümlerden beri... ayrıca telefondan bile oynuyorum :)"
Minecraft Bilgisi ?:"Uzman"
En çok ne olmak istersiniz ?:"Kod Bilgim Plugin bilgim yüksek... Admin olmak isterim ama builderdede iyiyim ancak admin olursam daha yararlı olurum..."
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?:"Çalışmayan Pluginleri onarabilir... Mesela ./kit yerine ./sec felan yapabilirim..."
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?:"Coder Bilgisi Olması ! Bilişim okuyorum. saten pc ve mc dede çok iyiyimdir...
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?:" Sence ? :D "

tosun81

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverin Türkiye Minecraft Serverler Arasında ilk 3'e Girecegine kuşkum yok. Server bence harika olucak.

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederim.Sunucunuzun Muhteşem Ötesi Olacağına İnanıyorum.
Serverin Türkiye Minecraft Serverler Arasında ilk 3'e Girecegine kuşkum yok. Server bence harika olucak.
Teşekkürler[DOUBLEPOST=1389532146,1389532114][/DOUBLEPOST]
Adiniz:"İsmail"
Soyadiniz:" Zorlu"
Oyun Adiniz:"Jedi098"
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:" İlk Beta Sürümlerden beri... ayrıca telefondan bile oynuyorum :)"
Minecraft Bilgisi ?:"Uzman"
En çok ne olmak istersiniz ?:"Kod Bilgim Plugin bilgim yüksek... Admin olmak isterim ama builderdede iyiyim ancak admin olursam daha yararlı olurum..."
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?:"Çalışmayan Pluginleri onarabilir... Mesela ./kit yerine ./sec felan yapabilirim..."
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?:"Coder Bilgisi Olması ! Bilişim okuyorum. saten pc ve mc dede çok iyiyimdir...
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?:" Sence ? :D "
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve REHBER Olabileceginizi düşündüm,
[DOUBLEPOST=1389532691][/DOUBLEPOST]DUYURU;
Server 15:30 'da Açılıyor.

✯ קĹéЯéƒéήáTM ✯

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler[DOUBLEPOST=1389532146,1389532114][/DOUBLEPOST]
Merhaba Oyuncu, Yapmış oldugunuz başvuruyu inceledim ve REHBER Olabileceginizi düşündüm,
[DOUBLEPOST=1389532691][/DOUBLEPOST]DUYURU;
Server 15:30 'da Açılıyor.
teşekkür ederim. :creeper:

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adiniz:"Baran"
Soyadiniz:" Özcan"
Oyun Adiniz:" Aneij"
Yaşınız kaç ?:"17"
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?:"3 Yıl"
Minecraft Bilgisi ?:"VG - VE - Rehberlik - Reklamcılık Yapabilirim Her Türlü Minecraft Konusunu Biliyorum. "
En çok ne olmak istersiniz ?:"Moderator"
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?:"Her Türlü Yardım"
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?:"Benim Icin Farketmez Yardımım Olsun Yeter ."
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?:"tabii ki."
O Halde CUMARTESİ SİZLERLEYİZZZZ !!! Not : Aynen Bende Sizleyim.

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Gokhann
1. si Anlamaman senin sorunun benim tartıştıgım arkadaş ne dedigimi gayet anladı. Ayrica kısaltarak kisaltarak okumaya çalışırsan bişide anlamassin. Bir serverde ömür boyu kalacak demiyorum . LavaCraft kısa bir süre kapatıldı bakıma girdi bu arkadaş ise hemen başka serverlere damlamaya başlamış. Benim Dedigim gitsin istedigi serverde builderlik yapsın. Ama bu LavaCrafttan ayrilarak yapsin bir server kapandi diye baska bir servere geçiçi builderlik başvurusu yapmasi yanlış degilmi ?
Ayrica Bütün Başvurularına baktım ve bu kardes 14 - 15 yasindayim demekte yalanı sevmem bu arkadas 12 yasinda ? gayet açık oldumu anladınmı şimdi ne demek istedigimi

Badoef

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adiniz: Batuhan
Soyadiniz: Fidan
Oyun Adiniz: Dematrex
Yaşınız kaç ?:16
Nekadar süredir Minecraft Oynuyorsunuz ?: 1.8.1 betadan beri
Minecraft Bilgisi ?: world edit/guard, redstone, pluginlerden anlarım mimarim iyidir.
En çok ne olmak istersiniz ?: Admin,mod veya Builder. (hangisini uygun görürseniz.)
Olacaginiz yetkide neler yapabilirsiniz ?: Ne isterseniz yapabilirim diye düşünüyorum.
Alacagin yetkideki olmasi gereken asil özellik nedir ?: Yetki benim için çok önemli değil, önemli olan serverin kalitesini arttırabilmek.
Gercekten bizle oynamak istiyormusun ?: Tabiikide :)
Not: Skype isterseniz: Badoef

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yasin 12 degilmi senin emre skypede eklisin hem ayrica lavacraftda builerdin server kapandı hemen baska serverleremi gittin satiyosun her serveri
Lavacraftta admine yükseldi ve hiçbir serveri satmadım lavacraft şuanda bakımda iki yüzlü olduüumu söylüyorsan yanılıyorsun .
im