İzleyelim - Tartışalım (1) Who A m I

Gelecek filmimiz ne olsun ?

• Amélie

Kullanılan: 2 40.0%
  • Sevginin Gücü Léon

Kullanılan: 1 20.0%
  • Yarının Sınırında

• Who A m I ( Jackie Chan's)

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba!
Arayı açtım farkındayım neyse bu başka bir konu artık buradayım. Okullar kapandı, tatil geldi geçiyor bile... Ne yapsam ne etsem deyip boşluktan kendine oyunlara, filme verdin değil mi ? Evet tamda bu konuda yardımcı olalım kararsız kaldıysan gel birlikte karar verelim.
İzleyelim - Tartışalım başlığından bahsedelim o zaman. Başlıktan da anlaşılacağı gibi film izleme üzerine kurulu bir seri olacak. Bir film seçeceğiz 2-3 gün için de izleyip konu altında bu film hakkındaki düşüncelerimizi paylaşacağız ve aynı sırada bir sonraki film önerilerimizi yazacağız. Kısacası böyle işleyecek.
Gelelim ilk filmimize.. Başlangıç olarak çoğunuzun bildiği zevkli bir film seçmek istedim.

Who A m I
Genç bir bilgisayar dehası olan Benjamin, sadece Almanya’da değil dünya çapında tanınan biri olmak istemektedir. Yer altı bir hacker grubu, Benjamin’i aralarına katılmaya çağırınca, Benjamin bu tehlikeli teklifi kabul eder ancak bu tehlikeli oyunlarda başına geleceklerden habersizdir.*

Şimdiden iyi seyirler yorum izledikten sonra görüşlerinizi yazmayı unutmayın!
Not: Bir sonraki film için cevap ekleyebilirsiniz. Aynı filmi iki kez eklemek, anketi trollemek yasaktır.
Ankette forum kuralları geçerli olup gerekli yaptırım uygulanacaktır.

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Film Cidden Çok Güzel Herkeze Tavsiye ederim. ayrıca bu filmi izleyince youtube den hacker dersleri izledim :D

Edit: Film Önerim Yarının Sınırında

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlığı görünce acaba efsaneden mi bahsediyorlar dedim ama olmadı...

ByMassive

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben filmi geçen hafta izledim gerçekten güzel bir film. Filmin ana karakteri olan Tom Schilling'in Dark webe bulaşması :) adam iyi program yapıyor.
Şaşırtan konu ise mrxin ergen bir çocuk olması, ip tuzağı sayesinde yakalandı.
Unutmadan 4lü gurup çok iyi plan yapmış. herşeyin uyku hapının etkisiyle olduğunu yedirdiler.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben filmi geçen hafta izledim gerçekten güzel bir film. Filmin ana karakteri olan Tom Schilling'in Dark webe bulaşması :) adam iyi program yapıyor.
Şaşırtan konu ise mrxin ergen bir çocuk olması, ip tuzağı sayesinde yakalandı.
Unutmadan 4lü gurup çok iyi plan yapmış. herşeyin uyku hapının etkisiyle olduğunu yedirdiler.
spoilercı seni :tokat:

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dikkat spoiler'ı açmanız durumda çok ağır spoiler yiyebilirsiniz. İzleyenler açıp sorumu cevaplarlarsa sevinirim.
Sonda o kadına şekerleri veriyor ya, ne kast ediyor. 4 taneydi 3 mü oluyor, 3 taneydi 4 mü oluyor öyle değişik bir şey oluyordu ama.

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Beyin yakan plot twistler.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dark net mentalitesini saçmalayarak sunmuşlar. Filmi izlerken gerçekçilikten uzak olması beni sıktı. Deep web ve Dark net'e merakı olanlar Deep Web filmini izleyebilirler. Bir belgesel tadında deep web'in Silkroad ile nasıl başlayıp Hydra mantığı ile nasıl büyüdüğünü anlatıyor. Gelecek önerilerde sunmayı düşününüz.

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spoylır yedim artık izlemiş kadar oldum izlememe gerek yok :olgun:
Neyse izlerim 2 güne :p

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Böyle heçkır filmleri genellikle ülkemizdeki 9-16 yaş kişilere hitap ettiği için dark web'i filmlerin anlatmasına göre öğreniyorlar. Daha sonra da tor browser indirip; "Artık ben de bir heçkırım!" diyip kendilerini heçkır sanıyorlar. Onun dışında güzel bir film.

mustafaxxk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cok Guzel Bi Film İnsani Hacker Havasina Sokuyor