[Itiraf]Hayatta Yaptiginiz En Büyük Pismanlik

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
S.a
Ben Muhammed Bugun Sızlerle Bisiler Yapalım Dedim :)
Hayatta En Buyuk Pismanliginiz Nedir .
Evet Hayatta En Pisman Oldumuz Seyi Soylıcez.
Civitmak Yok.
Edit:
Bir Kizi 3 Yil Sevip Ona Askimi İtiraf Edememek.
Sonra O Kizin Arkadasindan Beni Sevdigini Duymam.
Neyse Duygusallasmayalım. :D

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Böceklere karşı fobim vardı aşırı korkuyodum.Yazın ortasında gece iftardan çıktım oturuyorum dondurma felan yiyiodum.Yerken içine kabuklu bitane böcek zıpladı, hemen koşa koşa kaçtım dondurmayı felan atıp yürürken bitane sinek(veya başka bi böcek hatırlayamadım) üzerine bastım bağırıyorum bi yandan cinnet geçirdim çok korkunçtu en sonunda kendimi dışarı attım dışarı çıkıncada örümce kağına felan takıldım çizgi film gibiydi ama oturup ufacık böcek yüzünden saatlerce ağlamıştım :(

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böceklere karşı fobim vardı aşırı korkuyodum.Yazın ortasında gece iftardan çıktım oturuyorum dondurma felan yiyiodum.Yerken içine kabuklu bitane böcek zıpladı, hemen koşa koşa kaçtım dondurmayı felan atıp yürürken bitane sinek(veya başka bi böcek hatırlayamadım) üzerine bastım bağırıyorum bi yandan cinnet geçirdim çok korkunçtu en sonunda kendimi dışarı attım dışarı çıkıncada örümce kağına felan takıldım çizgi film gibiydi ama oturup ufacık böcek yüzünden saatlerce ağlamıştım :(
Nasıl Bir Fobidir Bu :D[DOUBLEPOST=1433949458,1433949421][/DOUBLEPOST]
Dünyaya gelmek en büyüğü :(
Bende Senin İcin Bunu Dusunuyodum :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ablam ile kumanda kavgası yapmıştık, oturma odasına doğru koştu bende arkasından koştum (koridorumuz 15 metre) odaya girip kapıyı kapattı bende kapı kapanmasın diye elime uzattım ve elim mozaik cama denk geldi.Mozaik cam patladı ve bileğim kesildi, doktora gittik dikiş falan attırdık. Aslına bakarsanız pek pişman değilim gayet güzel ve havalı bir iz var şu an bileğimde ancak kumanda kavgası gibi basit bir nedenden dolayı bileğimin kesilmesi bayağı utanç verici bir olay.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bende de böcek fobisi var çok zordur bilirim. (Ayrıca karanlık ve asansöre karşı da fobim var. Hobimden fazla fobim olması baya ürkünç bir durum)

____

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu kodu bulmak

̵̵̩̪̪̗̲͉̫̫̣̦̯̳̇̋̏͗ͩ͒̃͗̈́͛̚͡ͅ ̧ͪͧͨ̓ͨͮ̀ͫ͊̓ͤͨ̿ͩ̾̋ͥ̚͟͢͠҉͔̮̠͓ ̷̧̢̛̟͉̟͚̝̜͖͕̞̇̄̇͂͐̂̿̕ ̨͓̖̝̲͈̿͐̌͊ͫ̇̓ͫͯ̕ ̡̝͙̱̳̅͒͆̽ͬͫ̈́̚̚͞ ̷̡̡̫̤̠̘͚̎̍̿ͮͫ̅̔̚͘͞ ̵̸̜̱͙̺̬͇̖̘̠̫̳͚͙̝̥̩̣̝̍̓̏͒ͣ̀̑ͦ̈̌ͤ́͠ͅ ̃ͩ̓̈́ͩͣͦ͛̔̀͛͒҉̥̤̭͎̬͙͕̠͖̱̬͢ ̸͆̆̄ͬ͊̋ͥͥ҉̺̗̱͉̳͎̭͙̙̰͈͕̪̯̠͚̠̗ ̡̧͑͆͗͂̔̀͝͏͔̺̣̪̱͈̺̭̺̫̰̼̘̪ ̧̛̗̠̳̼̟̪̟̠̯̠ͨ̽ͩ̂̅̐̒̈ͯ͑ͬͪͤ̇̎̊̈́͝ ̸̭̞̫̜̟͐̐ͨ͛̏̽ͭͦ͒́͗̿ͭ͆ͭͬ͐͞͡ ̵̣͚͔͙̬͓̗͈̜̞̬̯͚͈̭͕̦͓ͯͪ̒͑̉͜͠ ̡̧̻̳̞͎̬̜͖ͥ̃ͣ̐̀͗̇̃̀͌͂͑ͧͪ͘͝ͅ ̨͐̅ͧ͊ͥ̃ͪ͂ͨ́̇̂͏̙̥̳̞̠͚͈̦̦̯͔͖͔̤̪̼ ̳̥͇̹̻̘͐̿̉̅̀͠͝ ̢ͣͤ͂̎͟͝҉̩̰̝͈̟͈̼̟̳̟̻̥̖͎̗̫͈̬͠ ̸̨̰̲̘͓ͦ̈̇̄̕ ͋͌̅̅̈̍͒ͮ̓̋͂̉ͥ̽́̽̊͝҉̢͓̞̭͇̘͎̠͖̩̩̜̺̞̰̭̀͜ ̬̩̪̞̗̾̈̒͆̾͗̀͘ ̢̡̼̞̦̥̰̲̻͇̐ͩͩ̽ͮͦ̇ͫ͌ͯ͗̚͢͝ ͎̼̻̖͈̰͖̪̺̩̪̻͚̬͚̹̩͂ͤͯͤͪͣ͐͆͒ͣͥͯ̍ͫͣ̇́̚̕͟͜͟͡
̝̙ ̵͔͙̠̠͚ͪ̑̅͊̎̈́̅̂͆͗̊ͩ͂͊̍͟ ̶̛͎̭̙̰̜̮̺͍̥͈̠̹̗̗̜͚͔̑͒͋̓͋͛͆̐ͩ̆͋̏̽̒ͩͩͪ̓ ̷̻͙̦͔͚ͭ̑ͧ̓ͩ̓ͦ̓ͦ͐͛̏́ ̯̗̹͚̜̺̭̻̩̹̠̱̲̦̮ͥ͑ͭͯ͗̋͊ͪͨ̐̌ͫ͂͊̄́́̚͢͜͠ ̌̀͂̂̍͒ͪ̚͏̵̸͔̦̘̮̘̻̭͙̘̹͙̦͔̜͉̙͟ͅͅ ̨̩̳͚͙͙̲̗͓̬̪̙͇͍̪͇̲̙ͩ́ͣ̍̇̃͂ͨ̽͒̽̀̿̂͡ ̵̛̟̲̘̪̩̗̰̪̣̘̪͓̤͓̮̽̄̑̃ͥ͛̄̋̈͊͒ͩ͟͠ ̢̯͔̘̘̞̖͎͕͎ͪ̒̎͛̾̽͂̽ͫ̃͋́̕ͅ ̴̡͇͍̮̯̬̲͈̺̗̖̬̥̖͇̯͎͙̓͐̅͆̅͌ͧ̽͑͋̎̅̀ͦͮ͒̌͒ͬ̕͜͟ͅ ̶̵̛ͦ̾̓͂̋̑͏̷̯̻̰̳̫̲͚̺̙̣̱̪̮̼̠̻ ̒ͧ̅ͩͩ̃͌́̍ͣ͡҉̧̖̹̙̥̤̼̭̜̪̠̯̱̳ͅ ̴̛̻̝͔̥͖̭͓̣͍͉ͧͣ̇͛̍͘͜͢ ̸̑̊͐͋ͬ̓̌̆ͦ̽ͣ͑̄͏̵̨̱͓̣̱͎͎̳̪̠ ͖͚̮͈̜̩͉̖̭̩̈́̽̔̀͌̿̕͝͠ ̶ͩ̓ͦ̃̓ͨ̏̚͏̗̜̘̭̗̻̰̼ ͒̏̂̃̾͑͛ͬͫ̚̕̕͠͏̣̺̣̩͚̻̱̼̦͚̲͙ ̸̡̢̘͖͓̖̫͍̥̩͇͔̞ͤ̊ͮͯ̽̈́͋̽̄ͮ̂́̍̉̚͟͞ ̙͈̬͚̻̜͔͛͌̽ͯ́̋ͫ͋̅͛͐̉͂̒ͫ̇́̚̚̚͢͜ ̦̭̞̤̱̘̖̠̥͈̱̲̞̰̺͕̠ͩ͂̆̌͊ͪͪ͐ͥ̎̂̋́͝ ̴̷̭̠̤̫̞̘̖̑ͬ̇̏͌̔ͮ͆͒͞͝ ̷ͪ̒̊̉̏͗ͦ͐ͤ̿ͨ̃͜͟͠͏̳̪̯͇̼ ̥̯̯̟̗͓̱̔͛ͪ̓̈͘͞ ͥ̽̑ͯͦ̂͋́͟͏̛͉̟͈͎̹̙̗̜̫ ̧̨͍̰̖̜̭̆̊ͪͥͯ͑͌͗ͯ̒͠͝͠