Itina Ile Yardım Edilir (server Hariç)

-Enderman-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
BEYLER BİLMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ SORUN ACIKLAMA VİDEOSU ÇEKİCEM 15 SORUN OLDUGUNDA

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sorunum var minecraft satın alamıyorum alırken hata veriyor kredi kartı numarasını yazıyorum ama lütfen kredi kartı numarası girin diye hata veriyor kaç kere denememe rağmen acilen cevap bekliyorum

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sorunum var minecraft satın alamıyorum alırken hata veriyor kredi kartı numarasını yazıyorum ama lütfen kredi kartı numarası girin diye hata veriyor kaç kere denememe rağmen acilen cevap bekliyorum
Minecraftı alabileceğin belirli kredi kartları vardır.Eğer o kartlardan olmayan bir numara yazıyosan hata verebilir.Eğer sorunun bu değilse internet önbelleğini silmeni tavsiye ederim.

carlos18selcuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok özür dilerim rahatsız etmek istemezdim. Minecraft a yeni başladım 1.5.2 versiyonunu internetten indirdikten sonra texsture pack ve mod secenekleri gelmiyor sadece tek li , çoklu ve ayarlar bölümü var.Modlu oynamak istiyorum ama olmuyor.Yardım lütfen...!!!

-Enderman-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çok özür dilerim rahatsız etmek istemezdim. Minecraft a yeni başladım 1.5.2 versiyonunu internetten indirdikten sonra texsture pack ve mod secenekleri gelmiyor sadece tek li , çoklu ve ayarlar bölümü var.Modlu oynamak istiyorum ama olmuyor.Yardım lütfen...!!!

forge yukledin mi ? :sırıtmak:

carlos18selcuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yüklüyom şimdi saol bide ben youtube deki gibi mod yüklemeye calışıyorum olmuyor mod ile minecraft aynı sürüm bide mtf yi sildim okTeşşekkür Ederim Bu Arada[DOUBLEPOST=1369472311,1369472247][/DOUBLEPOST]Forge yi de yaptım olmadı

-Enderman-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ha bu arada forge yerine normal modloader kullanmanı tavsiye ederim forge cok hata verebiliyor[DOUBLEPOST=1369472451,1369472371][/DOUBLEPOST]
yüklüyom şimdi saol bide ben youtube deki gibi mod yüklemeye calışıyorum olmuyor mod ile minecraft aynı sürüm bide mtf yi sildim okTeşşekkür Ederim Bu Arada[DOUBLEPOST=1369472311,1369472247][/DOUBLEPOST]Forge yi de yaptım olmadı

yanlış kurmuş olabilirsin ben forge kullanmadıgım için bişi diyemem

carlos18selcuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır.Oyunda yeni olduğumu söyledim Suan cok acemi sayılırım...

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftı alabileceğin belirli kredi kartları vardır.Eğer o kartlardan olmayan bir numara yazıyosan hata verebilir.Eğer sorunun bu değilse internet önbelleğini silmeni tavsiye ederim.
yok kabul ettiği bir kart daha önce kabul etti sonra bir kaç gün içinde tekrar denedim kabul etmemeye başladı