İstiklal MC > play.HandSurvival.net > Sıradışı olmak , cesaret ister ! > 1.7 | 1.8 > PVP KAPALI !

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adresi : play.HandSurvival.net
RAM : 4 GB
TS3 : Yakında

SİTE : Yakında

Slot : 42 (Yoğunluga göre artar)

Merhaba ben OziBaşkan , Yıllardan Yıllar öncesi ozamanlar 2013 felandı heralde 1.6.4 olarak ARMACRAFT adıyla başladık.
Ozamanlar tabi slotumuz felan 15'di ve ozamanlar oldukça amatördük...
Ve İlk zamanlarda oldukça az server vardı sayıyla söylenebilirdi mesela 5 sunucu vardı örnek veriyorum.
Okadar azdı. #ozamandan bu zamana kadar kendimizi olumlu yönde geliştirdik...
Herzaman daha iyisine yöneldik daha iyi bir oyun deneyimi yaşattık.
Taaki HAND isimli sunucumuzu açana kadar açtıgımızda biz bile şaşırmıştık.
Çok iyi bir ortam, İyi bir sunucu hazırlamıştık...
Tekrardan eski ortamı canlandıracağız.
#ve Tekrardan ESKİ HAND Yavaş yavaş ismini kazıyacak.
Eski Rekorlarımıza gelecek olursak zamanında çok başarılı rekorlarımız oldu.
Onlardan #birkaçı

Biraz küçük çıkmış üstteki DAHA NET :)

Kısaca Özetledim daha fazlasını sunucuda zaten hak vereceksiniz.

# Çünkü , Tüm survival sunucuların eksiklerini tamamlayıp , Survival Atmosferini tekrardan canlandırdığımıza
inandığımız için biz.
Kısa oldu ama özetlendi.

Kurucu ; OziBaşkan = OĞUZHAN
Kurucu ; yeni065 = MİKAİL
Moderatör ; StoneBeff = ŞÜKRÜ

Oynamak için ; play.HandSurvival.net

Konu tasarımı ve Sunucu özellikleri yakında eklenecektir, Konu hakkında lütfen eleştiri yapmayınız.

mertugurlu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İstediginiz her kuruma bilişime ve hak talebinde bulunacagınız her yere gidebilirsiniz,

Konuyu baltalamak için girdiginiz,
ve etdiginiz küfürler bunlara yeterli delil olucaktır uzatmak istemiyorum iyi günler.
Konunu baltalamak istediğimi düşünüyorsan normaldir, herkesi kendin gibi hak yiyen biri olarak görüyorsun sonuçta. Bu arada buraya not düşmek isterim, ben ilk sunucudan EasyVIP almıştım 3 gün sonrada handvip yükseltmiştim şimdi bunları kanıtlarıyla görelim ;
1-Burada ilk EasyVIP satış alımı görmekteyiz:

2-Burada ise sunucuda EasyVIP oluşumu görmekteyiz:

3-Burada ise arkadaş batıhosta birden 60tl çekemeyeceğini söyledi ve 3 kere istek gönderdi.

3.1-Buda diğer istekler:

4-Bu ss ise sunucu sıfırlandıktan sonra tekrar vipimi istediğim kısım gördüğünüz gibi ne zaman vereceğini belirtmiş ama geri verilmedi üstelik kapatılmıştı sunucu.

4.1-Burdada vip bitiş tarihini vermiş.

Gördüğünüz üzere 8 günü kalmış HANDVIP adlı vipimi geri vermemekle beraber banladı, birde utanmadan yalan söyledi. Beddua gibi olmasın ama aynısı eminim seninde başına gelicek, hadi sağlıcakla. He yazmayıda unutmuşum benim hesap ortağım, bu arkadaş kul hakkına girdiği için bi anlık sinirle küfretmiştir.

Stonebeff

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yine Sağlamlık,Yine Kalite Bu hand'ı İfade eder.