İsteklerim ve Önerilerim (Dikkate alınmalı)

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

craft_man Oyunbaz Ercan Kobe @Bozgun @tlgbtn Ve Diğer Yetkililer.

İstek ve Önerilerim:
1) *Forumun Teması en eski haline dönmeli
2) Çok moderatör olmamalı düzgün moderatörler alınmalı
3) mctl gibi uygulamalar kalkmalı
4) Logo vb değişmeli
5) Moderatörler forumla çok zaman ayırmalı ve şikayetlere kulak asılmalı
6) Minecraft Bölümleri baştan düzenlenmeli
7) Yeni Uygulamalar Getirilmeli (örn.Server bölümünde sadece 1 kez paylaşım yapılmalı server değişmek için düzenle yapılmalı örn2. küfür filitresi)
8) AnaSayfada Çok Yazı olmamalı
9) Forum için bütçe artarsa, Kayıt olma sınırı arttırılmalı

Sadece Bir Öneridir. İlginiz İçin Teşekkürler.

Ercan

Ağaç Yumruklayıcı
Kurucu
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
önerileriniz için teşşekkürler, dikkate alacağız.

Ercan

Ağaç Yumruklayıcı
Kurucu
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Ercan ; Ben bunlara katılmıyorum. İşte sebeplerim:
1. Madde için: Forumun teması bence gayet güzel. Sade, şık ve göz yormuyor.
2. Madde için: Moderatörlerin işlerini iyi yaptıklarını düşünüyorum. En azından bir kusurlarını görmedim.
3. Madde için: MCTL hakkında bir şikayetim yok, VIP isteyenler forumu daha canlı tutmaya gayret edecek. Bu da forumun faydasına.
4. Madde için: Logo değişebilir ama ben logodan memnunum aslında.
5. Madde için: Demiştim zaten, mod.ların görevlerini zaten iyi yaptıklarını düşünüyorum.
6. Madde için: Bölümlerin düzenlenmesi kısmını pek anlamadım, nasıl düzenlenecek? İçerik mi yoksa başlıklar mı?
7. Madde için: İşte buna katılıyorum. Server'lar kısmında çok gereksiz post'lar var. Küfür filtresi iyi fikir ama bazen çok saçma olabiliyor. Mesela "Ama" yazdığım zaman bunu sansürleyebilen filtreler var, saçmalık. Düzgün bir filtre ile çok güzel olabilir, evet.
8. Madde için: Anasayfa'ya pek uğramadığım için yorum yapmayacağım.
9. Madde için: Eh, para varsa yapılması güzel olabilir.
Benim görüşüm de budur Ercan adminim. Umarım benim görüşlerim de değerlendirilir. İyi forumlar.

öneriler için teşekkürler, farklı görüşlerin olması doğal tabi, herkezi dikkate alarak eniyisini yapmaya çalışıyoruz.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Yeni tema geliyormuş.
Ercan ; Ben bunlara katılmıyorum. İşte sebeplerim:
1. Madde için: Forumun teması bence gayet güzel. Sade, şık ve göz yormuyor.
2. Madde için: Moderatörlerin işlerini iyi yaptıklarını düşünüyorum. En azından bir kusurlarını görmedim.
3. Madde için: MCTL hakkında bir şikayetim yok, VIP isteyenler forumu daha canlı tutmaya gayret edecek. Bu da forumun faydasına.
4. Madde için: Logo değişebilir ama ben logodan memnunum aslında.
5. Madde için: Demiştim zaten, mod.ların görevlerini zaten iyi yaptıklarını düşünüyorum.
6. Madde için: Bölümlerin düzenlenmesi kısmını pek anlamadım, nasıl düzenlenecek? İçerik mi yoksa başlıklar mı?
7. Madde için: İşte buna katılıyorum. Server'lar kısmında çok gereksiz post'lar var. Küfür filtresi iyi fikir ama bazen çok saçma olabiliyor. Mesela "Ama" yazdığım zaman bunu sansürleyebilen filtreler var, saçmalık. Düzgün bir filtre ile çok güzel olabilir, evet.
8. Madde için: Anasayfa'ya pek uğramadığım için yorum yapmayacağım.
9. Madde için: Eh, para varsa yapılması güzel olabilir.
Benim görüşüm de budur Ercan adminim. Umarım benim görüşlerim de değerlendirilir. İyi forumlar.
Ayrıca senin dediğin herşeye katılıyorum.

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hem zaten AhmetMelihTR arkadaşımız demiş ki, "1) *Forumun Teması en eski haline dönmeli". Bu zaten sayfanın en sol alt köşesinden MinecraftTürk'ü seçip çıkan panelde soldaki temayı seçerek yapılabiliyor. Yani senin elinde olan bir şey.
Hepsini Okusan Belki Anlarsın, Tek Dönmesi bir anlam taşımıyor.