[İSTEK] Yapandan Allah razı olsun...

07kral07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, arkadaşlar bana Tekkit Lite modlarının hepsini toplayabilirmisiniz? Lütfe direkt olarak mods klasörünü atın ben gerisi hallederim. Tekkit Lite yüklemeye çalıştım başaramadım ve tek çarem modları yüklemek burdada sizlerden yardım istiyorum. Eğer hepsini yükleyemezsiniz sadece şunu soruyum oyunu Tekkit Lite gibi tamamen makineleştirmek için hangi modları yüklemek gerek onları söyleyin bari. Lütfen eminim ki benim gibi birçok kişi böyle bir mod paketi arıyor.

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndustrial Craft 2 - Gravi Chest - Red Power - Build Craft - RailCraft - Steve Craft 2 - Gravity Gun -Portal Gun - Thaum Craft 3

Bunlar makinelesme icin gerekli
:)

07kral07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İndustrial Craft 2 - Gravi Chest - Red Power - Build Craft - RailCraft - Steve Craft 2 - Gravity Gun -Portal Gun - Thaum Craft 3

Bunlar makinelesme icin gerekli
:)
Too Many İtems yanında bir de r ye veya v ye tam olarak hatırlamıyorum basınca item ın nası yapılcanı gösteriyordu onun adı ne acep? Birde Red Power 2 yok mu yeni versiyon da? Farklı madenler koyan mod un adı ne peki?

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Portal gun dedi malmısın

Az saygi... Ben makinelesme ve eğlence ile ilgililerin en iyilerini verdim...
Git azcik annenden babandan saygi öğren...

07kral07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Az saygi... Ben makinelesme ve eğlence ile ilgililerin en iyilerini verdim...
Git azcik annenden babandan saygi öğren...
Bunların hepsini yükledim ve oynuyorum teşekkürler :) Bunlarla ilgili türçe bir rehber var mı ? Hangi makineler ne işe yarar vs...

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
TMI gibi dediğin şey Not Enough Items.