İstek Gelirse Paylaşıcam

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar Bu Konuya Yoğun İstek Gelirse 1.7 / 1.8 Bukkitgames 2.0 paylaşıcam nedir diye sorarsanız sunucunuzu kitli hunger games yapar ancak yaptıktan sonra baya emek gerektirir yetenekleri falan herşeyi kendiniz kodlmanız lazım ben bunun hazırını paylaşıcam tabi bunun için +30 like +30 Yorum Gelirse paylaşıcam gerçektende çok büyük emeklerle oluşturulmuş bir paket satmaya kalkılsa en az 200 tl fiyatı vardır.

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana uyarı yememek için hakaret etmiyorum.
Ama kıytırık bir plugin paketi için 30 kişi yalvarmaz.
Kıytırık ? İçinde 120 tane skript bulunuyo bumu kıytırık kodlamaya kalksan 1 yılını alır böyle boş konuşup canımı sıkma insanların emeğine saygın olsun.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kıytırık ? İçinde 120 tane skript bulunuyo bumu kıytırık kodlamaya kalksan 1 yılını alır böyle boş konuşup canımı sıkma insanların emeğine saygın olsun.
Asıl senin insanların emeğine saygın olsun. Bukkitgames'i sen kodlamışsın gibi davranıyorsun.
Ayrıca 120 tane skript'in olması bir şey ifade etmez.

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asıl senin insanların emeğine saygın olsun. Bukkitgames'i sen kodlamışsın gibi davranıyorsun.
Ayrıca 120 tane skript'in olması bir şey ifade etmez.
ahahahaahhaa :D bukktigames tek başına bir işe yaramaz kardesim burda laf kalabagı yapacağına az araştır çok biliyosan kendin kodla .

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Güzel olabilir ama 200 tl abartı olmamış mı ? BukkitGames bile ücretsizken ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
200 TL mi Lütfen :(

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardesim ben birisi 200 tl verdi dedim herkezin maddi durumu 200 tl vericek kadar iyi değildir lütfen konuyu çarpıtmayın

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin, benim kardeşim hasta; 2 hafta sonra onun doğum günü. Ona bir söz verdim; 20.000 beğenili bir hesap yappıcam diye. Forum bana sponsor oldu; her beğeni için 5 tl ödüyor. Lütfen kardeşime yardım edin.
(T)

Kardeş; bu nasıl bir primdir ? Sen at paketini; zaten iyi bir şeyse biz gereken değeri veririz. Bu yaptığınız hizmet sunmadan para almak gibi bi şey.

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin, benim kardeşim hasta; 2 hafta sonra onun doğum günü. Ona bir söz verdim; 20.000 beğenili bir hesap yappıcam diye. Forum bana sponsor oldu; her beğeni için 5 tl ödüyor. Lütfen kardeşime yardım edin.
(T)

Kardeş; bu nasıl bir primdir ? Sen at paketini; zaten iyi bir şeyse biz gereken değeri veririz. Bu yaptığınız hizmet sunmadan para almak gibi bi şey.
Kardesim daha önce çok kaliteli paketler paylaştım tutmadı ? bende böyle bir şey yapma gereksinimi duydum

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
:D teşşekürler[DOUBLEPOST=1439307022,1439306983][/DOUBLEPOST]
Kardesim arkadaslarım bu paketi birisine 200 tl'ye sattı o yüzden söylüyorum. hiçkimsede bulamazsın bu paketi
Bende Kürdanımı 100 TL Ye Sattım O Yüzden Söylüyorum Kürdanlar 100 TL Minimum.