Istek | Ayarlı Group Manager.

venakrak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Group Manager'i düzenleyip bana atabilirsiniz, oyundaki adım rawwyunusual, buna göre düzenleyin lütfen. Rawwyunusual adına WG,WE,SIMPLE REGION MARKET adlı pluginlerin tüm yetkilerini istiyorum. Ayrıca oyuna eklenecek ünvanlar: "Süper Moderatör, Moderatör, DiaVIP, GoldVIP, LapisVIP, Builder" olacak.

KİTLER:
/kit diatools: Elmas set olsun, kılıç, kazma, balta vs. vs. Elmas zırh,dizlik falan filanda olsun, fakat bunları sadece 48 saatte 1 alabilsinler.
/kit goldtools: Altın set olsun, kılıç kazma, balta vs vs. Gold zırh,dizlik falan filanda olsun, fakat bunları sadece 24 satte bir alabilsinler.
/kit lapistools: Demir set olsun, kılıç kazma, balta vs vs. Demir zırh,dizlik falan filanda olmasın, fakat bunları sadece 5 satte bir alabilsinler.

Şeklinde düzenlensin, sabahtan beri denedim yapamadım, teşekkür ederim. Sunucum Hamachi, yani amatör, eğer katılım çok olupta VPS'ye geçersem bunu hazırlayan kişiyi SMODERATÖR olarak almayı düşünüyorum.

EmirOguz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emri vaki olacak bir şey değildir group manager ayarı, pluginlere göre inanılmaz bir şekilde değişir. Kitler ise tamamen group managerden bagımsızdır essentials den veya ayrı bir pluginden yapmalısınız. TlgNET'in böyle bir plugin paketi mevcut, eğer sunucu alırsanız.

efeaks88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başka isteğin varmıya birde bi swne 100 kişi falan yollayalaım

venakrak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başka isteğin varmıya birde bi swne 100 kişi falan yollayalaım
serverimde oynayan 20 kişi var zaten kendi yaşına göre başka birilerini bulmalısın, ayrıca konu çözüldü yaptım, permissions.yml dosyasını silince düzeldi.