İstediginle başlatmak

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar

direk konuya girmek istiyorum lütfen bilenlerde cevap yazsın konunun altına sevinirim yani iyi olur :D

-) Oyunculara oyuna giidklerin isminin başında hiçbirşey tag v.b yok mesela 'Oyuncu' tagı bile yok ben hem o 'Oyuncu' yazması Yerine mesela 'Çırak' yazsın istiyorum onu nereden ayarlıyacagım suan kafam çok karıştı aynı anda 4 pluginle uğraşıyorum az once bir yerden yaptım ayarladım onu ama şu an yine kaybettim :D yazarsanız mutlu olurum

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Essentials GroupManagerden Oyuncu Kısmında Prefix Bolumune İstediginiz Seyi Yazın Boylece Hem Tag Eklemiş Hemde Duzenlemiş Olursun :D

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna başlarken ismin başında hiçbir yazı yok onu nasıl ayarlayabilirim acaba ? :/

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Grubunuz Ayarlı İse Essentials Motd Kısmında İstediginiz Yere &4{DISPLAYNAME} Ekleyin Boylece Gorukur Olacaktır

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hazır Plugin paketi yükleyip oradaki essentials Group manager dosyalarını alıp düzenle en temizi :)

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Grubunuz Ayarlı İse Essentials Motd Kısmında İstediginiz Yere &4{DISPLAYNAME} Ekleyin Boylece Gorukur Olacaktır

o da ayarlı ama oyuna girdigimde olmuyor bir türlü bende o yüzden buraya konu açmak zorunda kaldım sizin dedikleriniz zaten yapılı ama :D işte nedense olmuyor :D

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O da olabilir ama sunucuyu %100 emek el emeği göz nuru açmaya çalısıyoruz :D zaten plugini fazla olmuyacak Prison server olucak onun için bile alıntı yapmayalım :D[DOUBLEPOST=1436567819,1436567754][/DOUBLEPOST]Oyuna Başlarken [A] grubunda deilde Default diye başlıyor ve isminin başında hehangi bir yazı yok işte bunu nasıl düzenlyieceğim ben ?

FullBlacKing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O da olabilir ama sunucuyu %100 emek el emeği göz nuru açmaya çalısıyoruz :D zaten plugini fazla olmuyacak Prison server olucak onun için bile alıntı yapmayalım :D
Prison mu *-* Açıldığında haber ver lütfen :) Bu arada el emeği diyorsun. Yine senin emeğin geçecek editlerken :) Bu arada ben tüm pluginleri yükle demiyorum sadece onun dosyalarını al kendi pluginlerine :)[DOUBLEPOST=1436567955,1436567894][/DOUBLEPOST]Bana Group Manager dosyalarını atabilirsen bakabilirim : bombloveese[DOUBLEPOST=1436567986][/DOUBLEPOST]Önceden Server açtığım için biliyorum yoksa pluginer falan değilim :D

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Not : konu kapatılabili sounu çözdüm sebebi :

2 tane fakrlı dünya varmış hiç dikkat etmedim :D 1. dünyada Default 2. dünyada [A] Diye başlıyormuş şimdi ayarladım onu ilginiz için teşekkürler konu kapatılabilir ...