İstediğiniz modun listesini yollayın size .minecraft dosyasını yollayayım.

doqa123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ic 2 - thaum 3 - smart moving - mo'creature - zen's minimap - damage indicators - timber! - simple ores - instant castle olursa sevinirim ben hepsini kurdum ama instana olmuyor sen yaparsan harikaolur

baris.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
indisturiel craft 2,tale ofkidoms ,portal mod,toomany items,aether mod (cennet mod),bide şu hayvanları ekleyen mod yapabilirsen cok tesekkurle

not1.5.2 olabilirmi

demirdagli1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
auto switch , animal bikes , magic karpet , Iron Chests , More Sword , Indrustrual Craft 2 , BackPack Inventory Tweaks , Advenced Machines , Gravi Suit , Advenced Solars , Thermal Expansion , Timber , ThaumCraft 3 , EE3(minium stone modu) ,
Balkon’s WeaponMod , Not Enough Items , Forestry , Zan's Minimap , portal gun , gravity gun , steves carts 2 , Damage Indicators , RailCraft , OptiFine , Tinker’s Construct , Rainbow XP , Factorization , Asgard Shield , Soul Shards bu kadar yap biraz zor olsun istedim :D

Crack-Star

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tale of kingdoms IC2 Buildcraft wall jump Smar moving animated player redpower 2 Computercraft divine rpg IC2 eklentileri (aklına ne geliirse grechteg kesin olsun) clay soldier NEI Mini map Too mach TNT aether mod MO Creatues

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam bakmıyor boşuna yazmayın fakat "skydaz" adlı siteden modların installerlerini bulabilirsiniz.

ByGoogle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
allah rızası için sadece gluverle clay sildersi istiyorum lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

AlphaGamersTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar dersler falan derken yoğun bir dönem atlattım.Her neyse istediklerinizi yapıcam ama lütfen 5 6 mod yaparmısın falan demeyin 0.2 upload hızıyla olmuyor bu işşler bazı arkadaşların mesajlarına baktım biri sadece clay soldier istemiş diğeri sadece indistrialcraft istemiş 2 3 mod için tekrar tekrar upload zor oluyor ayrıca bazı arkadaşlar mesajlarına ''Bulamadı''..''Yapamıyor'' gibi yorumlar yapmış.Onlara cevabım eğer ben yapamasaydım konuyu açmazdım.Şimdi asıl konu modları şu aralar yapmaya çalışıcam.Fakat lütfen tekrar 2 3 modla lütfen yapar mısınız demeyin.Bazı arkadaşlar 20 30 tane mod yazmış eğer hala isteyen varsa onlara seve seve yaparım.Birdaha yollamanız yeterli.