İstediğiniz Modu Söyleyin Size Linkini Atayım (1.5.2)

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.5.2 olması lazm

http://www.skyworxz.com/downloads/1.5.2/AirCraft Mod Installer.exe
bu adresten indir sorun olursa söylersin indirmek için tıkla linke sayfa çıkacak reklamı gec de zaten installer gelir farklı kaydet de kaydet indir bi soru gelir indirmeden once minecraftı yedeklemek istermisiniz diye hayır de indirir sonra ac minecraftını oyna[DOUBLEPOST=1372790623,1372790507][/DOUBLEPOST]
1.5.2 olması lazm
noldu indimi ?

dferaw15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

dferaw15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

MakarovBL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler konuya karışmasanız? her gü girip istediğiniz modları veriyorum merak etmeyin he bu arada beyler arkadaşın car modunu ararken gördün konu kapanacak mojang sonunda 1.6.1 e geçiş yaptı üzgünüm beyler :(

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya son olarak şu modu bulabilirmisin ?

Scender mi ne madenlerin yerini gösteriyor o mod :D (x Ray değil)

MakarovBL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya kardes Bende Şötle bir mod arıyorum ;

Minecraft SAnki bir technic gibi İçinde Her türlü hayvanlı ve technic itemli Bir Videoda koyayım :

Bu videoda kinin aynısı rica edsem yollar mısın ?

kardeş videonun altında zaten BFChickenGamers Mod Pack var ordan indirebilirsin :)

emrezc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya kardes Bende Şötle bir mod arıyorum ;

Minecraft SAnki bir technic gibi İçinde Her türlü hayvanlı ve technic itemli Bir Videoda koyayım :

Bu videoda kinin aynısı rica edsem yollar mısın ?

kardeş böyle mod görmedim :)[DOUBLEPOST=1373136329,1373136196][/DOUBLEPOST]
kardeş böyle mod görmedim :)

Ama Sanırım Her türlü hayvan diyorsan Mo'Creatures Var. Her türlü hayvan var canavarlar falan var at eşek kuş ayı timsah köpekbalığı fil kutup ayısı dev akrepler aslanlar kaplanlar akla gelmeyecek hayvanlar devler de var uçan kötü atlar uçan atı ve skelton (iskeleti) bir araya getir iskelet üzerine biniyor[DOUBLEPOST=1373136446][/DOUBLEPOST]
kardeş videonun altında zaten BFChickenGamers Mod Pack var ordan indirebilirsin :)

Haaa kardeş şimdi aklıma geldi Metallugry modu olabilir.Yarın bulurum şimdi gezmeye gidiyoruz ßß