İstanbul (yapım aşamasında -%1.7) -- yeni resimler

(Yazıyı okuduktan sonra cevaplayın) ---> Sizce Map güzel olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    14

shakdowen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Topkapı

sarayın içinden...

Sultanın odasındaki balkonda boğaz ve kadıköy ...

Map henüz %1-%1.5 gibi tamamlandı ve bu kadarlık bir şey çıktı ortaya şimdilik

Map'in detaylarına değinirsek;

Oyun biraz Assasin Creed havasında olacak
Oyunda para yerine emerald kullanacaksınız
Harita içinde tüccarlardan ev satın alabileceksiniz
Harita içindeki yüzlerce karakterden yüzlerce görev sizi bekliyor olacak
ticaret yapabilirsiniz, Avrupa yakasından aldığınız bir ürünü, anadolu yakasında satabilirsiniz
Oyun biraz tanzimat dönemine kayıyor
Şuanki avrupa yakası Osmanlı kültürünün hakim olduğu, anadolu yakası ise Batı'nın etkisinde olacak
Kütüphanelerde kitaplar sizi bekleyecek ve bu kitaplar öyle enchant skill arttırma tarzı kitaplar değil skyrim deki gibi yazılmış kitaplar
Boğazdan karşıya ister tekne ile gecersiniz, isterseniz yüzerek ama tekneninde bir bedeli var
Şehirde bildiğimiz ünlü yapılarda olacak: galata kulesi, topkapı sarayı, kapalı çarşı ...
eğer İstanbul istediğim gibi olursa oyunu biraz daha geliştirerek, denizlerde ekleyeceğim ve başka şehirlerede gidebileceksiniz, fakat deniz beklediğiniz gibi büyük bir deniz değil, daha çok yol gibi fakat uzun bir yolculuk olacak, denizde canınız sıkıldığında karaya çıkabilecek ve oradaki görevleri yapacakınız, istanbuldan aldığınız malları başka yerlerdeki fiyatları öğrenerek satacaksınız
veya bir işe gireceksiniz, fakat memurluk beklemeyin, resmen ırgat olacaksınız, ya birşeyler toplayacak ya da hammadde çıkartacaksınız bunuda şehrin belli yerlerinde satın alan adamlara satacaksınız
Karadaki yollarda sizi bekliyor, çok uzaklarda Anadolu'da bir şehir var... Yabancı ülkeler ticaret için demir yolları yapmış, bu yolları kullanabilirsiniz, cart mı yok? satın alın... her şeyin bir bedeli var!
Sultanın yanına gidin belki size bir görevi vardır, ama mucizevi bir şeyler beklemeyin, sultanla bir sefere çıkmayacaksınız :s

İşte oyun böyle olacak ama tabii ki sıkıntılar var;
-örneğin konuşmaları siz seçemiyorsunuz, kitaplarda yazılı ve size sadece okumak düşüyor
-ticaret sistemini yapamıyorum yani bir köylü ne karşılığında ne satacağını ayarlayamıyorum( bu konuda yardım ederseniz sevinirim)
-OYunu daha iyi bir şekle getirmek için yardım etmek isteyenleri de bekliyorum[DOUBLEPOST=1377019596,1377004209][/DOUBLEPOST]hiç mi fikri olan yok :S :D

Emir A. Polat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
%1.7'lik bir kısımdan pek bir şey anlaşılmıyor. İstiyorsan yardım edebilirim. Yardım etmemi istiyorsan bana ulaşman yeterli.

shakdowen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yarından itibaren biraz dolu olucam, yani map'e pek vakit ayıramicam bu hafta içerisinde sana minecraft la ilgili daha doğrusu bu maple ilgili bir şeyler yaparsam sana ulaşırım.

ayrıca bi tane parkur map var, ona da bakarsan sevinirim , ( bitti )

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Yapı çok estetik durmuyor biraz geliştir

efesenoz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
efesenoz Furkan1903bjk imaboss93 baştaki ben diğerleri panpalarım