Irk ve Teknoloji Temali Raid Faction Zor Survival (Sunucuyu Açayimmi Açmayayimmi ?)

Sunucu Açilsinmi ?

• Kullanılan toplam oy
    8

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar Bu Konuyu Açma amacim sunucuyu açip açmicama karar vermek Bu karari vermemde bana yardimci olmanizi Umuyorum
Başliktada yazdiğim gibi Sunucuda Irk , Teknoloji , Raid Faction ve survival özellikleri var. Aşağida Detayli Olarak Anlatiyorum Sunucunun Açilip açilmamasina yukaridaki oylamadan karar verebilirsiniz.
Merhaba Arkadaşlar Daha önce Hiç Tatmadiğiniz Bomba bir Sunucuya Hazirmisiniz ?
Cevabiniz Evet ise Hadi Size sunucumuzu tanitayim !
İlk Olarak Sunucumuz Başlikta yazdiği gibi Irk Ve Teknoloji Temalidir!
Sunucumuzda; Özel Ödullu etkinlikler, Gece PVP (/warp faction Da pvp hep açik!), MiniGamesler(Futbol,Spleef,Paintball,Mob Arena,Yılan), Ateşli Silahlar, JetPack, Yerde Haraket Edebilen Vagon araba, Raid Faction ( Sadece /Warp faction da raid Ve faction Komutlari açik!) Irklar: Vampir,KurtAdam,Gulyabani,Priest,Cadi Avcisi,Şeytan,Melek, Gibi birçok irk ve Özelliği Barindiriyor!
Ve söz Veriyorum Sunucu çok zor olacak Hayatta kalmanin Tadini Çikaracaksiniz! Ve bu kadarda değil ! Sunucumuzda ağaçlar Ve Biyomlar Çok farkli Spawn oluyor!
Yep yeni bir Dunyayi Keşvetmeye ne dersin ? Şimdiden Heycaninizi Ve Merakinizi Göruyorum !
sunucumuzda Rehberlere Soru sormaya son ! /yardim Komutu ile Öğretici kitaplari Alabilir Ve O kitablari okuyarak Sunucumuzda Nasil oyniyacağinizi Örenebilirsiniz!
Ve Bu kadarla Kalmiyoruz! Sunucumuzdaki Dişaridan WG/Koruma alma sistemi Çok farkli ! Nedenmi Çunki Bir alani Korumaya almak için Sunger Koymaniz Yeterli! Sungeri Koyduğunuz alanin 10x10x10 Koruyor ! (/warp faction da Sunger Kullanilamaz Engelli) Ohh Anlat Anlat bitiremedim Amaa Bir Özelliğimiz daha var! Market Alişilmişin dişinda bir şekilde işliyor!
Yani sunucuda /money gibi komutlar yok ! markette para birimi olarak Altin Parçasi Kullaniliyor Bu altin Parçasi ile Marketten aliş veriş yapiyorsunuz !
Altin Parçasini birtek kasiyerden elde edebilirsiniz ! Madenden Elde Ettiğiniz Altin parçalari Markette Bi işe yaramiyor

Yoruldum Bea Neyse Son özelliğide Anlatam Bari Sunucuda Boss Ve görev Var Ve ikiside Çok zor !
Sunucu Daki Özellikleri Nasil Kullanacağinizi Örenmek için /yardim Yazin Ve envantere Gelen kitaplari Okuyun!
Sunucudaki Ateşli silahlari Görmek için /silah yazin!
Evet Sunucumuz Böyle (Sanki Çok az Özellik Var Dimi ?)

Not:
2 Farkli Dunya var Normal Dunyada Raid ve faction kapali Sadece WG Bloğu açik Ve Sadece Gece PVP Açık bu sayede faction ve raid Sevmeyenler Bu dunyada Takilabilir .
Faction Dunyasinda Raid Ve Tum faction özellikleri açik Sandik ve Kapi kilidi , WG Bloğu engelli. Faction dunyasina gitmek için /warp faction
VIP Özellikleri =
-VIP 1 Ayliktir.'
-VIP 40 TL dir Kredi Karti Ve mobil odeme Kabul Edilir.'
-VIP Almak icin Skype:&a minecraftdunyam'
-Sunucu Dolu olsa bile girme!
-VIP Market Erisimi'
-VIP Roket Kullanma (İleri Dogru Yuksege Ziplarsiniz, Vip Markette Var)
-VIP Gece Goruslu Durbun [Sag tiklandiginda Baktiginiz Yeri yakinlastirir ve Karanligi giderir, Vip Markette Var]
- Istedigi moba Donusme [Mesela Cadi olmak icin: /d Witch.'
- Esyalari Tamir etme [Tamir Etmek istedigini eline al ve /erepair komutunu kullan]
- Envanteri Tamamen Temizleme [/clear Komutu]'
- Insanken Kafana Istedigini gecirme. [/hat Komutu]'
- 1 adet spawner hakki'
- Sinirsiz Sethome Hakki!'
- Aclik Doyurma [/feed Komutu]'
- %50 Daha Cok hasarveren VIP Silah Erisimi'
- 1 Adet Pro4 Set ve 10 enchli Altin Elma hakki! '
- 5 Stack VIP Parasi'
- Nitrado Kredisi Veya Paypal Ödemesi Kabul Edilir.'

Sira Geldi Resimlere!

[DOUBLEPOST=1438539246,1438517961][/DOUBLEPOST]oylamaya bakilirsa açmicam gibi duruyo :)