IP Adresi *PROBLEM*

Cevabı Bulabildinizmi?

• Kullanılan toplam oy
    3

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR DOMAİN FALAN FİLAN İŞİNİ HALLETTİM AMA NEDENSE BİRAZCIK BÜYÜK PROBLEM İLE KARŞILAŞTIM.
SUNUCU ADRESİ PLAY.:creeper:.COM:25565 YAPTIM OLMADI :25565 KISMINI KADIRDIM OLMADI NASIL YAPCAM ANLATRI MISINIZ?VE DOMAIN OLUŞTURDUĞUMAN BROKEN DEDİ ONU NASIL HALLEDECEĞİM BİLEN?

(Not:Aslında Windows kullanıyom ama CustoPack ile MAC OS X görünümü yaptım :D )

Son düzenleme:

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Domain satın alabilirsin fakat bunun için ek ücret ödemen gerek, Domaini domain satan bir siteden satın alabilirsin.

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin hamachili mi hamachisiz mi?

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverin hamachili mi hamachisiz mi?
hamachisiz[DOUBLEPOST=1403008294,1403008264][/DOUBLEPOST]
Domain satın alabilirsin fakat bunun için ek ücret ödemen gerek, Domaini domain satan bir siteden satın alabilirsin.
Bedava sitesini bumuştum ama sonra işe yaramadı.[DOUBLEPOST=1403028189][/DOUBLEPOST]
Ya nasıl yapıldığını anlatır mısın ve bedava olan varsa önerirsen sevinirim.

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hamachisiz[DOUBLEPOST=1403008294,1403008264][/DOUBLEPOST]
Bedava sitesini bumuştum ama sonra işe yaramadı.[DOUBLEPOST=1403028189][/DOUBLEPOST]
Ya nasıl yapıldığını anlatır mısın ve bedava olan varsa önerirsen sevinirim.
Bedava bilmiyorum fakat Nitradodan yapabilirsin Sunucun nitradoysa fakat dediğim gibi ek ücret ödemen gerekiyor.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Domaini nereden aldığının pek bir önemi yok. Hemen hemen aynı ücreti ödeyeceksindir. Sunucunu kiraladığın bilişimde büyük bir ihtimail domain sorgula diye bir kısım vardır. Kullandığın bilişimin web sitesine gir kendi hesabına giriş yaptıktan sonra alt alan alt gibi kısım olacak.

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Domaini nereden aldığının pek bir önemi yok. Hemen hemen aynı ücreti ödeyeceksindir. Sunucunu kiraladığın bilişimde büyük bir ihtimail domain sorgula diye bir kısım vardır. Kullandığın bilişimin web sitesine gir kendi hesabına giriş yaptıktan sonra alt alan alt gibi kısım olacak.
Bilişim Kullanmıyorumki.