[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayalimdeki sunucu sen olursun inşAllah yar elli yar allah dokumacı sunucular yar elli yar allah.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Böyle Sunucuları Yapım Aşamsındayken Açmayın Artık Bıktık Be Kardeşim Forumda 50 Tane Rpg Konusu Açıldı Hepsi Hakkında Plan Kuruyoruz Açılınca Öyle Böyle Fikir Veriyoruz Öyle Böyle Olsun Diye Bir Bakıyoruz Proje İptal
Açılacağı Kesin Olduğu Anda Açın Şu Konuları Sıktı Artık

Yrmes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Böyle Sunucuları Yapım Aşamsındayken Açmayın Artık Bıktık Be Kardeşim Forumda 50 Tane Rpg Konusu Açıldı Hepsi Hakkında Plan Kuruyoruz Açılınca Öyle Böyle Fikir Veriyoruz Öyle Böyle Olsun Diye Bir Bakıyoruz Proje İptal
Açılacağı Kesin Olduğu Anda Açın Şu Konuları Sıktı Artık
Tamamen katılıyorum. Sanırım bu sunucu için demediniz, reklamı okuyanlar anlayacaktır ki sunucu tamamlanmış olup açılıştan önce white-list başvurularını kabul etmektedir.

kaanyagız

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sonunda beklediğim sunucu :) Önceki sunucuda da oynamıştım gerçekten başarılı olacağını düşünüyorum.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
harita çok büyük olunca rpg sıkıcı mmorpg ye dönüyor. Bir odanın içinde mis gibi kokan bir parfümün dev bir salona geçince kokusunun gelmemesi gibi.
Tek hesaplamadığınız mevzu bu sanırım :(

kaanyagız

Marangoz
En iyi cevaplar
0
harita çok büyük olunca rpg sıkıcı mmorpg ye dönüyor. Bir odanın içinde mis gibi kokan bir parfümün dev bir salona geçince kokusunun gelmemesi gibi.
Tek hesaplamadığınız mevzu bu sanırım :(
Aslında onu da düşünmüşler. Dikkat ederseniz tanıtımda "Haritamız büyüklüğü nedeni ile role parça parça açılacaktır." diye bir bölüm var. Şimdilik sadece Dulkan köyü ve çevresi role açık olacak bildiğim kadarıyla.​

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında onu da düşünmüşler. Dikkat ederseniz tanıtımda "Haritamız büyüklüğü nedeni ile role parça parça açılacaktır." diye bir bölüm var. Şimdilik sadece Dulkan köyü ve çevresi role açık olacak bildiğim kadarıyla.​
Görmemişim. Ama minecraftdaki rpg sunucu ömürlerine baktığımızda bu sunucunun sadece küçük bir bölümünün kullanılacağını düşünüyorum. Birde haritanın belirli bölümlerini belirle zamanlarda açmak rollerin engellenmesine sebep olabilir :(

Yrmes

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Görmemişim. Ama minecraftdaki rpg sunucu ömürlerine baktığımızda bu sunucunun sadece küçük bir bölümünün kullanılacağını düşünüyorum. Birde haritanın belirli bölümlerini belirle zamanlarda açmak rollerin engellenmesine sebep olabilir :(
Sunucumuzun kısa ömürlü olmayacağından emin olabilirsiniz. Bir önceki sunucumuz 2 yıldan daha uzun bir süre yaz-kış açık kaldı. Haritası da Orta Dünya haritası ile birebirdi ve yaklaşık boyutu 50 GB kadardı. Infernus RPG'de bu sebepten ötürü haritayı 1/4 oranında küçülttük. İlk olarak role açık olacak kısım da bu 1/4'ün 1/10'u kadar. Diğer kısımlar ilk başta sizin fark edemeyeceğiniz şekilde borderlar ile sınırlandırılacak ve bunların role açılması kontrollü bir şekilde adım adım yapılacak. Rahat olunuz.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rpg'lere kayıtsız alsanız bence daha güzel,hoş,mikemmel,mantıklı olur.

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skyrim ha,ilgi çekici.
Elf olurum diye düşünmüştüm ama olmayacağımı görünce hayal kırıklığına uğradım.Nadir elfler nasıl seçilecek merak halindeyim.