[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

batuhan5101

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Cüce olunca boyun minecraft'ta da kısa oluyo de mi?? Birde cüce olabiliyormuyuz??

KADİR1907ASD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ABİ simdi bn nasi siteden basvurcam
ad: ()
soyad :()[DOUBLEPOST=1435598856,1435598792][/DOUBLEPOST]batuhan skype varmi

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvuru kabul mesajı maile mi geliyor?Hiç mesaj gelmemiş.Bu kabul edilmedi demek sanırım :D

Edit:Forumda mesaj gelmiş kabul edilmedi olarak.Tekrar başvuracağım.Çok dikkatli incelemeye alıyorlar herhalde. <_<

Son düzenleme:

Fusen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok Ayrıntılı Başvuru Formu.Hikayede Göremediğim Yada Kaçırdığım Yerler Olmuş Olmalı.Bazıları Yanlış olabilir Hadi Bakalım Bekliyorus.

Rejan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hatalarımızı Söleseydinizde reddedilince düzeltseydik[DOUBLEPOST=1435642860,1435642744][/DOUBLEPOST]Igni ve Lux nedir? Artimondes kimdir? Bu kişiyi tanımıyoruz İhni lux hikayede veya herhangi bir yerde belirtilmemiş nasıl bilmemizi bekliyorsunuz yada benmi göremedim

kaanyagız

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hatalarımızı Söleseydinizde reddedilince düzeltseydik[DOUBLEPOST=1435642860,1435642744][/DOUBLEPOST]Igni ve Lux nedir? Artimondes kimdir? Bu kişiyi tanımıyoruz İhni lux hikayede veya herhangi bir yerde belirtilmemiş nasıl bilmemizi bekliyorsunuz yada benmi göremedim

Siz görmemişsiniz herhalde çünkü üçü de hikayede bulunuyor. İgni ve Lux Başlangıç hikayesinde Artimondes İnsan hikayesinde var.

Fuzenova

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnşallah çabuk açılırda tatilin keyfini çıkartırız.

BlueFlower

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buda açılmıcak %100 birsürü server bole oldu

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buda açılmıcak %100 birsürü server bole oldu
Buda'yı bilemem, herkesin dini inancı kendisini ilgilendirir. Halihazırda sunucumuz açıktır ve sunucu yönetimi uygun gördüklerinde oyuncularımızı sunucuya davet edeceklerdir.

Son düzenleme:

TheCrucial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buda'yı bilemem, herkesin dini inancı kendisini ilgilendirir. Halihazırda sunucumuz açıktır ve sunucu yönetimi uygun gördüklerinde oyuncularımızı sunucuya davet edeceklerdir.
Karakter basvurulari ne zaman acilir onu bekliyorumda

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2 kere reddedildi çok detaycılar
bırakıyorum ben