Industrialcraft 2 Experimental Enerji Doldurma

Yokedici5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar üstümüzdeki kuantum zırh, nano kılıç falan onların enerjisini nasıl dolduruyoruz.Bide enerji kristali yapınca o da boş oluyor enerji deposu küçük yapmıştım survival oynarken onda giydiğimiz zırhlar görünüyordu galiba zırhlar orda doluyorda diğerlerini nasıl dolduruyoruz?Bunun için konu açmama kızacak olan vardır ama google da bir şey bulamadım wiki dede sadece crafting var.

Azad Aksoy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
en düşük seviyedeysen bat box ortalara doğru cesu yada mfe yükseksen mfsu yap onun içine koy otomatik olarak dolarlar

Yokedici5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiç eu su olmayan bi nano suiti falan koymayı deniyorum koyulmuyor.Nano kılıçta koyulmuyor?[DOUBLEPOST=1396117844,1396116793][/DOUBLEPOST]Bana bu enerji doldurmasını falan ayrıntılı anlatırmı biri hiç bilmiyorum ya.:(

Nikeman2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak önce bi enerji üretimi başlat en iyisi generator(kömürle çalışır) bu jeneratörün yanina bir adet batbox koy veya daha ileri seviyeysen cesu mfe mfsu gibi şeyler de olabilir tabi onlar 1 generatorle kolay kolay dolmaz neyse..
batboxu yanina koydun ve jeneratöru baslat yani icini aç firin gibi alta kömürü koy ve enerji dolsun daha sonra bat boxu ac ve o üst tarafa enerji isteyen bir şey koy
ve valla :D

Yokedici5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bak önce bi enerji üretimi başlat en iyisi generator(kömürle çalışır) bu jeneratörün yanina bir adet batbox koy veya daha ileri seviyeysen cesu mfe mfsu gibi şeyler de olabilir tabi onlar 1 generatorle kolay kolay dolmaz neyse..
batboxu yanina koydun ve jeneratöru baslat yani icini aç firin gibi alta kömürü koy ve enerji dolsun daha sonra bat boxu ac ve o üst tarafa enerji isteyen bir şey koy
ve valla :D
Kardeş güneş sensörü yaptım onla bile doluyor adım adım uzun sürüyor ama oluyor.Enerji çok azalınca jeneratöre kömürde atıyorum burda sıkıntı yokta batbox hariç olan orta düzey güç deposu falan enerji kristali istiyor oda 4 elmas 5 kızıltaştan yapılıyor çok pahalı değilmi bu bunlar için (modum ıc2 experimental oyüzden) ki zaten batbox 40 k alıyor nano kılıç bile koyulmuyor ona.Neyse kardeş buldum o ortancayı yaptım sen söyledikten sonra hatta belki mod pack bile yapabilirim bunu güzel modlar var içinde :D.+ bide craftguide ıc2 eşyalarının yapımında yalan söylüyor bende wikiden bakıp yapıyorum :D.