[İmza Kampanyası] İçeri

Sizde İstiyor Musunuz ??

• Evet ! İmzamı Atıyorum.

Kullanılan: 11 64.7%
  • Hayır ! Bence Kötü Bir Fikir

Kullanılan: 6 35.3%

• Kullanılan toplam oy
    17

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Foruma tartışma getirme olasılığı yüksek bir ihtimali var çünkü ben bir X Forumda mod olduğum sıralarda bunlar istendi bizi kırmayan erdem abimiz de yaptı yok bu bayram neden önemli neden şöyle zaten sitenin portal kısmında bunlarla alakalı düzenleme yapıyorlar bildiğim kadarı ile site yöneticileri. Bence bu talep iyi niyetli oldugu kadar kötü yanları da olacaktır belki ben X forumunda karşılaştıklarımla burada karşılaşmama olsalık da var ama herkes in kendi düşüncesi. sayın site yönetici buna en doğru kararı verecek dir.

PerfectManTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Foruma tartışma getirme olasılığı yüksek bir ihtimali var çünkü ben bir X Forumda mod olduğum sıralarda bunlar istendi bizi kırmayan erdem abimiz de yaptı yok bu bayram neden önemli neden şöyle zaten sitenin portal kısmında bunlarla alakalı düzenleme yapıyorlar bildiğim kadarı ile site yöneticileri. Bence bu talep iyi niyetli oldugu kadar kötü yanları da olacaktır belki ben X forumunda karşılaştıklarımla burada karşılaşmama olsalık da var ama herkes in kendi düşüncesi. sayın site yönetici buna en doğru kararı verecek dir.
Bayramlarda,zafer yıldönümlerinde vb. bir konu açılmaması bana gerip geldi.Ama yanlış anlaşılırsam direk
konuyu kapattırmaya çalışırım :)

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bayramlarda,zafer yıldönümlerinde vb. bir konu açılmaması bana gerip geldi.Ama yanlış anlaşılırsam direk
konuyu kapattırmaya çalışırım :)
Aslında doğru söylüyor. Burası okula benzemez. Herkes aynı dine aynı kişiye inanacak diye bir şey yok. Forumda belki görmüşsündür. Müslüman olmayanlar var. Atatürkçü olmayan var. Yani forumda herkesi birbirine düşman edebilecek bir şey bu.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alakası olmayan kişiler konuya bakmaz vee sorunda kalmaz.
Saçmalamak dan öteye gidemiyorsunuz eğer bu site topluluk platformu ise herkes istedi yere girer :) Bunu engellemek içinde ( konu baltalama ) tabiri olarak bilinen şeyler yapılacaktır gerçekten girmiyeceginin teminini ver bana tamam diyeceğim haklısınız.

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında doğru söylüyor. Burası okula benzemez. Herkes aynı dine aynı kişiye inanacak diye bir şey yok. Forumda belki görmüşsündür. Müslüman olmayanlar var. Atatürkçü olmayan var. Yani forumda herkesi birbirine düşman edebilecek bir şey bu.
evet çok haklısın

PerfectManTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aslında bu site yöneticilerine kalmış bir durum.Onlar gereğini yapar.Bu görüş alma gibi bir şey oldu :D

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bazen yapıyorlar, 10 Kasım'da yapmışlardı hatırladığım kadarıyla, milli bayramlarda yapıyorlar sanırım .-. Çanakkale bayram olarak geçmiyor bildiğim .-.

PerfectManTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bazen yapıyorlar, 10 Kasım'da yapmışlardı hatırladığım kadarıyla, milli bayramlarda yapıyorlar sanırım .-. Çanakkale bayram olarak geçmiyor bildiğim .-.
bayram olarak geçmiyor ama bir zafer yıldönümü[DOUBLEPOST=1426699673,1426699608][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldım.konuyu rapor ettim,kapatılmasını bekliyorum.Lüften daha mesaj yazmayın

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ben yapılsın demiyorum sadece bir insan onunla yada düsünceleriyle alakalı olmayan bir konuya girmesin diyorum.