[IMMORTALS] AntiHile - Kale Savaşları - TnT Yenilenme - Top15 - Cannon - VIP Çekilişleri - TS3

Unicom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@burakan45 Merhaba, Sunucunuz Çok Güzel. İş Görüşmesi İçin Skype Adresinizi Özelden Atarmısınız ?

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Ormandaki o güzel yapı içi oynamaya değer <3

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar bu gün baya reset attık çünki eklentilerin çakıştığını farkettik. Yeni bir eklenti yükleyip sorunları ortadan kaldırmaya çalıştık. Bizimle olduğunuz için teşekkürler.
Factions 2.7.8 Ve MCore sistemi gelmiştir. Gelişmiş faction ile zevk alacağınızı biliyoruz :)

burakan45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınızın her biri bizim için çok değerli sizin ile birlikte bu sunucu gelişecektir . :) Her geçen gün gelişiyoruz

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birkaç warp dışında diğerlerini beğenmedim açıkçası ama emek verilmiş görülen o ki bu yüzden saygı duyuyorum.

JustMyProst

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskı TeknoMC'den UltraVIP Almıstım. AlverStoke de Immortals sunucusundaydı sordum bizim VIP'ler ne olacak diye ben gerçek deyilim banane dedi. Ve konusmadan once oyuncuydu yarım dakika geçer geçmez rehber oldu.
Böyle Yalanlara gerek yok. Dogruyu soylesen daha iyi olur canım :)

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Eskı TeknoMC'den UltraVIP Almıstım. AlverStoke de Immortals sunucusundaydı sordum bizim VIP'ler ne olacak diye ben gerçek deyilim banane dedi. Ve konusmadan once oyuncuydu yarım dakika geçer geçmez rehber oldu.
Gerçek değilim derken neyi kastetti anlamadım da

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Bizimle ilgili bir şey değil. Kendisine özel mesaj atarsan sevinirim :)

xAlverStoke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Dostum hemen sonra özür dileyip açıkladım. Sunucu yaklaşık 1 hafta sonra açılacak. VIP lerin listesi var. Hepsi tek tek verilecek kaldığı yerden. Tekrar özür dilerim.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Dostum hemen sonra özür dileyip açıkladım. Sunucu yaklaşık 1 hafta sonra açılacak. VIP lerin listesi var. Hepsi tek tek verilecek kaldığı yerden. Tekrar özür dilerim.
Ben gerçek değilim derken neyi kastettin? Az da beni takın ya