İMDAT

YARDIMI OLAN

• VAR

Kullanılan: 0 0.0%
  • YOK

Kullanılan: 3 42.9%
  • WTF?!

Kullanılan: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayara format atılınca hamachim gitti ip si değişti ağlar kapandı biri yardım edsin!? :gerçektensinirli:

xWaysGamingx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladığım kadarıyla Crack'li Minecraft oynuyorsun.Hamachi ağları çok önemliyse şunu dene.Eğer bir server dosyası varsa ona gir.Orada bir not defteri olacaktır ona tıkla.Ayarlar açılacaktır.Orada senin eski ip'nin yazılı olduğu bir yer var oraya yeni ip'ni yaz ve kaydedip kapat.Daha sonra hamachiden yeni ağlar aç ve oyuna gir eğer serverdaki world dosyası duruyorsa dünya silinmemiştir(Tabi yedekleme yaptıysan).

İyi Forumlar

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eğer hamachi nizi logmein sitesine kayıt olduğunuz bir oturum ile ilişkilendirdiyseniz o oturuma girerek de eski ağları bulabilirsiniz.

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anladığım kadarıyla Crack'li Minecraft oynuyorsun.Hamachi ağları çok önemliyse şunu dene.Eğer bir server dosyası varsa ona gir.Orada bir not defteri olacaktır ona tıkla.Ayarlar açılacaktır.Orada senin eski ip'nin yazılı olduğu bir yer var oraya yeni ip'ni yaz ve kaydedip kapat.Daha sonra hamachiden yeni ağlar aç ve oyuna gir eğer serverdaki world dosyası duruyorsa dünya silinmemiştir(Tabi yedekleme yaptıysan).

İyi Forumlar
olum ben premiumum[DOUBLEPOST=1377944375,1377944335][/DOUBLEPOST]
Eğer hamachi nizi logmein sitesine kayıt olduğunuz bir oturum ile ilişkilendirdiyseniz o oturuma girerek de eski ağları bulabilirsiniz.
saol

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ne demek sadece bir beğeniyi çok görmeyin :D

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama benim o hamachi ağlarını bilgisayarın içine yüklemem gerek !!!!